Internetas

Top 3 pažinčių programėlės

Tobulėjant technologijoms, o ypač atsiradus išmaniesiems telefonams, mums tapo pasiekiamos įvairios programėlės, kurios neretai mūsų gyvenimą padaro daug patogesniu. Dabar mes galime netgi dirbti su savo išmaniais telefonais, mums yra pasiekiamas elektroninis bankas, emailas, skype ir dar daug kitų reikalingų mobiliųjų programėlių.

Ne visos programos skirtos tik darbui, yra gana nemažai ir pramoginio turinio programėlių. Ne išimtis ir pažinčių svetainės. Dauguma jų sukūrė savo mobilias aplikacijas, tam, kad jų nariai galėtų dar patogiau naudotis jų paslaugomis. Šį kartą apžvelgiame – top 3 pažinčių programėlės.

Tinder – ši aplikacija tikriausiai yra žinoma kiekvienam. Ją labai paprasta įdiegti ir naudotis. Kadangi prisijungimas galimas ir per facebook paskyrą, registracija truks vos akimirką. Pagrindinė aplikacijos funkcija ir unikalumas yra slinkti jums patikusius narius į kairę arba į dešinę. Priklauso nuo to ar narys jums patinka ar ne. Pati programėlė yra nemokama, tik jei norėsite papildomų funkcijų ir paslaugų teks už jas sumokėti. Tinder galite naudoti ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje dėką jos žaibiško išpopuliarėjimo. Tinder netgi užpatentavo savo išraštas funkcijas ir niekas negali jų identiškai atkartoti savuosiuose projektuose.

Flirtas.lt – Ši svetainė yra ganėtinai jauna, bet jau yra pasidarę savo mobiliąją aplikaciją. Pažintys yra skirtos nariams iš Lietuvos. Pati aplikacija atrodo gražiai ir tvarkingai, bet nieko naujo ir unikalaus joje nerasit. Mes nesakome, kad ji bloga, viskas su ja yra gerai. Nariai, kurie naudojasi šia programėle yra labiau jaunesni žmonės. Moksleiviai arba studentai. Flirtas.lt yra ganėtinai panašus į draugas.lt, todėl ir nariai galima sakyti yra tie patys.

Draugas.lt – šis pažinčių tinklapis yra vienas seniausių mūsų krašte. Šį tinklapį žino visa Lietuva. Vienu metu čia yra apie 11 tūkstančių narių online. Puslapio komanda tikrai žino ką daro, nes sugebėjo svetainę išlaikyti topuose tokį ilgą laiką. Ne išimtis ir mobili aplikacija. Ji veikia be priekaištų ir ją būtų galima rodyti kaip pavyzdį, kuriant naujas programėles. Dauguma narių čia yra jaunimas, bet rasite ir įvairaus amžiaus lankytojų. Daugiausia narių yra iš Lietuvos, bet svetaine naudojasi ir emigrantai.

(Perskaityta per mėnesį: 1 808, iš jų šiandien: 1.)