Namai

Modernūs ir stilingi nauji butai Vilniuje

Vilniuje kiekvienais metais vystomi ir pristatomi įvairūs nekilnojamojo turto projektai. Čia kasmet išdygsta nauji kotedžų, nuosavų namų kvartalai, taip pat išskirtiniai daugiabučių projektai. Nauji butai Vilniuje – itin populiarūs. Juos renkasi daugybė pirkėjų. Ir iš tiesų, paanalizavus modernius ir šiuolaikiškus daugiabučių projektus, atsispirti čia kuriamiems namams būtų sunku.

Kokie projektai – populiariausi?

Vilnius yra didelis miestas. Ir, skirtingai nei kitos Europos sostinės, jis gali pasigirti labai įvairiomis miesto erdvėmis. Todėl ir nekilnojamojo turto vystytojai pirkėjams kiekvienais metai siūlo įvairius ir labai skirtingus projektus. Kiekvienas gali pasirinkti pagal savo keliamus kriterijus.

    • Miesto centre. Nors dažnai galvojama, kad nauji butai Žvėryne Vilniuje yra parduodami tik miegamuosiuose rajonuose, iš tiesų nemažai projektų galima rasti ir miesto centre. Pavyzdžiui, kasmet parduodama daug būtų Vilniaus senamiestyje. Čia galima įsigyti išskirtinį butą pačioje miesto širdyje tiems, kurie mėgaujasi miesto gyvenimu ir centro teikiamais privalumais.

    • Išskirtinės erdvės. Pastaruoju metu, kai vystytojai ieško, kaip nustebinti savo klientus ir išsiskirti, kuriami įvairūs projektai su originaliais sprendimais. Pavyzdžiui, statomi daugiabučiai su nestandartinėmis erdvėmis. Kaip ir tokie, kai kiekvienas daugiabučio butas įrengtas su erdve terasa. Tai privalumas, kuriuo negali pasigirti senos statybos namai. Toks butas – puikus pasirinkimas, nes erdvioje terasoje galėsite maloniai leisti laiką įvairiais metų laikais.

    • Unikali aplinka. Pastaraisiais metais populiarėja projektai, kurie galbūt nėra arti miesto centro, tačiau jei gali pasiūlyti gražią aplinką ir netgi išskirtinius sprendimus. Pavyzdžiui, galite rasti projektų, kurie yra apsupti šilo arba tokių, kai daugiabučiai statomi vaismedžių sodų apsuptyje. Tokie sprendimai ne tik suteikia ramybės, bet ir apdovanoja išskirtiniais vaizdais per daugiabučio langą.

Kiek kainuoja nauji butai Vilniuje?

Naujos statybos butai Vilniuje, žinoma, yra daug brangesnis pasirinkimas nei butas senos statybos name. Tačiau dažniausiai tokius butus perka žmonės, kurie renkasi kokybę ir visus anksčiau išvardintus privalumus. Visgi, įsigyti savo svajonių būstą šiais laikais ne taip sudėtinga. Skaičiuojama, jog apie pusė būstų Lietuvoje yra perkami su būsto paskola. Tad jeigu svarstote apie butą Vilniuje, paskola gali padėti jį įsigyti. Gera žinia tai, kad bankai noriai skolina tokiais atvejais, kai perkami nauju butai. Taip pat dažniausiai tokiam sandoriui sudaryti nebūtina užsakinėti turto vertinimo paslaugų, jeigu netoliese anksčiau jau buvo parduotas panašus butas.

(Perskaityta per mėnesį: 7, iš jų šiandien: 1.)