serviso įranga
Transportas

Naudota serviso įranga – ar verta rizikuoti?

Rinkoje yra parduodama daug serviso įrangos su skirtingomis kainomis. Pasirinkimas yra labai platus ir didelis, galima tokią pačią įrangą įsigyti gan pigiai, bet galima nusipirkti ir brangią įrangą. Kaina priklauso nuo įvairių faktorių, tad nebūtinai ta pati autoserviso įranga gali kainuoti tiek pat. Kadangi geresnė servisų įranga gali kainuoti daugiau, todėl daugelis susidomi naudota serviso įranga – tad ar verta rizikuoti ir pirkti tokią įrangą?

Serviso įrangos kainos priklauso nuo daugelio faktorių, tačiau pagrindiniai yra šie: gamintojo, ar tai yra vokiška įranga, ar kinietiška; iš ko pagaminta serviso įranga, ar pagaminta iš kokybiškų medžiagų, ar gaminimui buvo naudojamos prastos medžiagos; nuo įrangos funkcionalumo, ar jis turi tik bazines funkcijas, ar turi daug papildomų funkcijų ir daugybės kitų faktorių. Kaip jau supratote, vien šie faktoriai gali stipriai įtakoti įrangos kainą.

serviso įrangaTad kai kurie nori pačios funkcionaliausios įrangos, kurią pagamino patikimas gamintojas, kuris yra jau gerai žinomas rinkoje. Todėl tokia įranga kainuoja brangiau, o noras visada būna stipresnis už viską. Tačiau viskas yra suprantama, kad kartais gali neužtekti pinigų tokiai įrangai įsigyti. Todėl yra rizikuojama ir perkama jau atitinkama naudota serviso įranga.

Žinoma, gali pasitaikyti tokių atvejų, kai įranga buvo puikiai prižiūrima ir ji tikrai yra geros techninės būklės, tačiau tokie atvejai būna retesni. Juk niekas nenori parduoti įrangos, kuri dar puikiai pasitarnauja kasdienėje veikloje. Todėl daugeliu atveju parduodama įranga yra jau prastos būklės ir ji gali atnešti tik vargo jūsų veikloje. Tektų tokią įrangą dažniau remontuotis, skirti daugiau laiko priežiūrai ir aptarnavimui, o tam būtų išleidžiama papildomai pinigų ir sugaištama laiko.

Naudotos serviso įrangos funkcionalumas yra prastesnis, todėl prasčiau veikia ir pati serviso įranga. Ji gali pradėti strigti, sukeldama nemažai trukdžių. Blogiausiu atveju tokia serviso įranga net gali sukelti pavojų šalia dirbantiems mechanikams, kurie gali rizikuoti savo sveikata. Tačiau reikia įvertinti ir kitą svarbų faktorių, tai yra įrangos atsiperkamumas. Naudota servisų įranga jums tarnaus trumpiau, todėl po kiek laiko jau vėl teks pirkti ją naują. Todėl reikia gerai pasiskaičiuoti ar per tą patį laiko tarpą geriau investuoti į vieną įrangą, ar į keletą.

(Perskaityta per mėnesį: 230, iš jų šiandien: 1.)