padangos
Namai,  Pirkiniai,  Transportas

Ar dėvėtos padangos geras pirkimo pasirinkimas?

padangosAutomobilių padangas keisti tenka dažnai. Jų montavimo darbais tenka pasirūpinti ne tik naujo sezono pradžioje, bet ir įvairių situacijų metu. Juk niekada negali žinoti, kada padangos susidėvės ar kelyje netikėtai sutiks pražūtingą kliūtį. Visi šie veiksniai lemia naujų padangų paiešką, tačiau ne visuomet populiariausios ir brangiausios padangos lentynoje gali tapti geriausiu pasirinkimu vairuotojui.

Tikriausiai be jokių dvejonių sutiktumėte, jog žinomų gamintojų produktai pasižymi išskirtine kokybe. Ne išimtis ir padangoms, kurių gamintojai (Michelin, GoodYear, Continental ar BridgeStone) savo gaminiams stengiasi užtikrinti aukščiausias kokybės bei komforto kelyje sąlygas. Tai produktai, prieš kuriuos sunku konkuruoti, tad normalu manyti, kad dėvėta ir jau ne pirmus metus naudota padanga gali būti geresnis pasirinkimas nei šios kokybiškos ir ilgai tarnaujančios galiūnės. Tačiau ne visuomet…

Dėvėtų padangų nevalia išstumti iš rinkos, kadangi tai itin puikus pasirinkimas asmenims, kurie nenori ar tiesiog negali sau leisti įsigyti tokių kokybiškų ir taip pat gerokai brangesnių padangų. Naudotos padangos gali tapti puikia gerų padangų alternatyva tuomet, kai automobiliui nereikia suteikti išskirtinio komforto jausmo kelyje. Tokios padangos tarnaus trumpiau, tačiau ne ką prasčiau. Ir žinoma, jos tampa nepakeičiamos įvairiose kasdieninėse situacijose.

Jeigu ruošiatės parduoti automobilį, naudotų padangų pirkimo pasirinkimas yra kaip tik Jums. Kai susidėvėjusios ne visos transporto priemonės padangos, jas galima pakeisti naudotomis. Tuomet nereikės papildomai išlaidauti. Svarbu tokias padangas taip pat kaip ir naujas tinkamai sumontuoti ir subalansuoti. Jas reikia pirkti ir iš patikimų įmonių, kadangi tai užtikrins tinkamą padangų būklę ir daug geresnę jų kokybę kelyje ir už jo ribų.

Tenka pripažinti, jog naujų padangų įsigijimas gali finansiškai apsunkinti ne vieną vairuotoją, tad tai tampa prabanga, kuriai ryžtasi tik geresnę finansinę situaciją turintys asmenys. Visgi, naujos padangos turi daug geresnes sukibimo su kelio danga savybes, jos yra kur kas stabilesnės ir saugesnės. Jei galite rinktis, rinkitės būtent jas. O jei ieškote ekonomiškesnio pasirinkimo, rinkitės ne tokias efektyvias, bet ne ką prastesnes dėvėtas padangas.

(Perskaityta per mėnesį: 81, iš jų šiandien: 1.)