Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Butai laukia naujųjų gyventojų: į ką atkreipti dėmesį?

butai

butaiSulaukus tam tikro amžiaus, kai jau studentiškos linksmybės jau seniai praeityje ir mintyse vis dažniau šmėkšteli mintis apie šeimos kūrimą, pradedame galvoti apie nuosavus namus, kuriuose galėtumėm įsikurti ir nesijaudinti, kad nuomojamo buto savininkai vieną gražią dieną paprašys išsikraustyti. Visgi, šiandien butai nėra pigūs, todėl labai svarbu apgalvoti, kokio būsto jums reikia, kokie turėtų būti namai, kad galėtumėte juose jaustis jaukiai ir patogiai.

Visų pirma, svarbu, kad jūsų nusižiūrėtas butas būtų jums patogioje vietoje. Tai jokiu būdu nereiškia, kad butas turi būti miesto centre ar netoli jo. Viskas priklauso nuo to , kur yra jūsų bei jūsų antrosios pusės darbas, ar lengva viešuoju transportu susisiekti su kitais miesto mikrorajonais, ar netoliese yra prekybos centras bei ugdymo įstaiga. Butai miesto centre yra gerokai brangesni, tačiau jei norite vaikus auginti ne miesto „džiunglėse“, jei norisi, kad aplink būtų bent šiek tiek gamtos, vertėtų naujuosius namus rinktis atokiau nuo centro šurmulio. Ir priešingai: jei prastai jaučiatės ramybės oazėje ir greitas gyvenimo tempas jums yra būtinas kaip žuviai vanduo, vertėtų pasižvalgyti į miesto centre ar senamiestyje parduodamus butus.

Visų antra, gerai apgalvokite kokio buto jums reikia. Mažesni butai paprastai yra ir pigesni, todėl vilioja kaina, tačiau renkantis butą vertėtų pagalvoti ir apie ateitį. Jei šiuo metu gyvenate su savo antra puse, tai vieno ar dviejų kambarių butas išties yra optimaliausias pasirinkimas, tačiau kai susilauksite atžalų, jis taps per ankštas, todėl teks ieškotis kito būsto. O ką daryti, jei nenorite niekur kraustytis? Pirkite didesnį būtą, kuriame galėtų patogiai gyventi visa jūsų šeima.

Ir galiausiai gerai pagalvokite norite pilnai įrengto ar tik su daline apdaila buto. Pastarasis variantas – puikus pasirinkimas, jei seniai įsivaizdavote, kaip turi atrodyti jūsų namai ir norite juos įkurti patys. Kita vertus, reiktų paskaičiuoti, kiek naujo buto įrengimas jums kainuos. Tuo tarpu, jei jums svarbu jaukūs ir funkcionalūs namai, kuriuose galėtumėte pradėti gyventi, kad ir rytoj, visada galite pasižvalgyti skelbimų su pilnai įrengtais butais. Jų pasiūla tokia didelė, kad tikrai atrasite tai, kas patinka ir yra jūsų skonio.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)