Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Keltų bilietai – nebrangi kelionė į bet kurį Baltijos kraštą

keltų bilietaiAtostogos yra antras didžiausias žmogaus malonumų po skanaus maisto. Kartais net nesvarbu, kokios tos atostogos kaime, sodyboje ar tiesiog namie prie televizoriaus. Vis tiek tai yra atostogos. Tačiau vis tik tai knieti atrasti ir kitus kraštus, pakeliauti, pamatyti kažką ko dar nematėte. Sakysite brangu? Visai ne. Keltų bilietai šiuo metu yra bene pigiausias pasirinikimas (lyginant kelionę automobiliu, degalų sanaudas ir skrydį lėktuvu). O taip pat būsite atplukdyti tiesiai į pačius didžiausius kaimyninių ir aplinkinių valstybių jūrų uostus. Taigi, kur galite nukeliauti iš mūsų mylimosios Klaipėdos:

  1. Klaipėda – Kylis – tai keltas, kuris jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija. O visą žiemos laikotarpį už tikrai nedidelę kainą galima nuvykti į superinius išpardavimus ir apsipirkti. Keltas išvyksta šešis kartus per savaitę. Tai labai patogu, nes nereikia derinti savo atostogų prie kelionės. Kaip pavyzdžiui yra su skrydžiais, kurie vykdomi daugiausiai dukart per savaitę. Tiesa, kelionės trukmė nėra pati trumpiausia – keltas į Kylį kelia 21 valandą. Tačiau vis gi, visoje kelionėje teks praleisti ir naktį, kurios metu tikriausiai miegosite, tad visas procesas neturėtų prailgti.
  2. Klaipėda – Karlshamnas. Kitoje Baltijos pusėje, atrodo visai netoli, yra Švedija. Tačiau, pati regis netolimiausia Šiaurės šalis, o neretai išbraukiama iš atostogų repertuaro. Netgi keltų bilietai į šį pietų Švedijos kampelį yra tikrai nebrangūs. Gaivus šiaurietiškas oras, regis, ranka pasiekiamas. Keltai į Karlshamną kelia kiekvieną dieną, kelionė trunka tik 14 valandų, per kurias jei nemiegosite, galėsite grožėtis mūsų didingosios Baltijos kraštovaizdžiu.
  3. Paldiski – Kapelskaras. Dar vienas Baltijos jūra reisuojantis keltas yra iš Estijos keliantis į Švediją, Kapelskarą. Tai dar viena galimybė apsilankyti Švedijoje, tačiau jau teks nusbelsti iki pat Estijos. O galbūt jūs ten gyvenate?

Taigi, atrodo beliko suplanuoti atostogas, nusipirkti keltų bilietus ir pradėti krautis „čimodanus”. Jūs ne tik nebrangiai paatostogausite, bet iš tiesų nutrūksite nuo realybės, nuo tų pačių Jus supančių vaizdų ir patikėkite, nerealiai pailsėsite. Juk atostogos – laikas, apie kurį svajojame ištisus metus. Tai kiekvieno iš mūsų užtarnautas laisvalaikis, dėl kurio kasdien stengiamės.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 43, iš jų šiandien: 1.)