savitarnos kasa
Paslaugos,  Pirkiniai,  Technologijos,  Verslas

Savitarnos kasa – paprasta ir greita

Elektroniniai apsipirkimai bei įvairios automatizuotos aptarnavimo sistemos vis labiau keičia tai, kaip mes atsiskaitome už kasdienius pirkinius ir paslaugas. Vienas iš to pavyzdžių – savitarnos kasa. Jų gausu tiek prekybos centruose, tiek degalinėse ir įvairiuose klientų aptarnavimo skyriuose. Dėka to, šiandien galime kur kas greičiau ir paprasčiau atsiskaityti už įvairias prekes ir suteiktas paslaugas.

Pirkti įvairias prekes ar paslaugas tenka vos ne kiekvieną dieną. Tai maisto prekės, drabužiai, higienos reikmenys ir net kuras. Lygiai tokias pat prekes ieško įsigyti ir šimtai kitų gyventojų, apsiperkančių toje pačioje prekybos vietoje. Jei tokiu metu didžiuosiuose prekybos centruose susirenka daug žmonių, eilės prie kasų yra neišvengiamos. Tuomet reikia ilgai ir nuobodžiai laukti, nes kito ir efektyvesnio būdo nėra ar bent jau iki šiol nebuvo. Laimei, dabar galima išvengti didelių eilių ir kasdienes prekes įsigyti kur kas greičiau.

Tenka pripažinti, jog prekybos vietose dažnai nepakanka kasininkų. Kai susiklosto tokia situacija, neišvengiamai tenka sugaišti bent dešimtį minučių laiko prie kasos, kol galiausiai prieina Jūsų eilė. Dabar viskas yra kur kas paprasčiau, kadangi pasinaudoti savitarnos kasa gali kiekvienas. Čia kur kas greičiau galima nuskaityti visas prekes ir už jas susimokėti. Viską galima padaryti patiems, tad nereikės laukti, kol lėtai prekes stumdanti kasininkė pagaliau pasakys, kiek už viską reikia susimokėti. Lygiai tokia pati situacija galioja ir degalinėse.

Degalinėse atsiskaityti už kurą galima keliais skirtingais būdais. Visų pirma, tai galima padaryti grynaisiais pinigais arba elektronine mokėjimo kortele. Tačiau dabar visa tai padaryti galima iškart prie kuro kolonėlės, šalia jos įmontuotoje savitarnos kasoje. Čia galima iš karto susimokėti už įsipiltą kuro kiekį, tad nereikia keliauti prie aptarnavimo skyriaus ir laukti savo eilės prie jo. Svarbu paminėti ir tai, jog savitarnos terminalas lygiai taip pat priima tiek grynuosius pinigus, tiek mokėjimo korteles.

Taigi, savitarnos kasa atveria puikias galimybes įvairioms prekybinėms įstaigoms. Tai leidžia kur kas greičiau aptarnauti klientus, padidinti pajamas ir, žinoma, sutaupyti laiko ne tik įstaigoms, bet ir patiems klientams. Būtent todėl savitarnos kasų pasirinkimas yra patikimas sprendimas veiklos plėtrai ir procesų automatizavimui.

 

(Perskaityta per mėnesį: 82, iš jų šiandien: 1.)