Ne į temą,  Paslaugos,  Technologijos,  Verslas

Portalas www.dedu.lt siūlo nemokamus skelbimus!

dedu.ltIeškote skelbimų portalų, kuriuose galėtumėte gauti kuo daugiau potencialių pirkėjų? Nemokamų skelbimų portalas www.dedu.lt siūlo galimybę talpinti savo pasiūlymus be jokio mokesčio. Lietuvoje yra ne vienas skelbimų tinklapis, kuriame galite dėti savo pasiūlymus, tačiau blogiausia tai, kad dauguma jų ima mokestį už kiekvieną įdėtą prekę ar paslaugą t.y. jūs už skelbimo talpinimą turite mokėti mokestį, o svarbiausia – tas mokestis nors ir yra vienkartinis, tačiau jis neleidžia jūsų pasiūlymui išbūti ilgą laiką – turite jį pratęsti. Dedu.lt skelbimai nuo didžiųjų skelbimų portalų skiriasi tuo, kad čia nėra reikalaujama jokio mokesčio – vartotojai gali dėti skelbimus neribotai.

Ieškantiems geriausių vietų savo prekių ar paslaugų reklamavimui reikėtų atsižvelgti į šio portalo galimybes. Pirmiausia, visus skelbimus jame galima dėti nesugaištant daug laiko – nereikia registruotis, tad skelbimo patalpinimo trukmė yra itin trumpa. Įdomiausia tai, kad net ir nesiregistravus jūs galite savo skelbimą redaguoti kada tik norite. Kai kurie didieji skelbimų portalai leidžia dėti pasiūlymus tik registruotiems vartotojams, o tai reiškia, kad vienu metu jie gauna ir turinį, ir mokestį, o svarbiausia – jie tokiu būdu surenka nemažai duomenų, kuriuos paskui naudoja rinkodaros tikslams.

Nemokamus skelbimus norintys dėti vartotojai turėtų išbandyti šio portalo galimybes, nes jos tikrai nemažos. Įprasta, kad didžiuosiuose skelbimų portaluose skelbimai klasifikuojami retai – ten nėra itin siaurų kategorijų. Štai šiame portale visos paslaugos ir prekės yra klasifikuojamos pagal smulkesnes kategorijas, todėl tiek pirkėjai, tiek ir pardavėjai lengviau randa ieškomus daiktus ar paslaugas. Šiame skelbimų portale didžiausias privalumas yra tas kad nėra ribojamas skelbimo galiojimas.

Skelbimų galiojimo laikas didžiuosiuose portaluose dažniausiai būna terminuotas. Vartotojas turi sumokėti skelbimo talpinimo mokestį, tačiau tas skelbimas nebūna ten visuomet – jis po mėnesio ištrinamas. Na dažniausiai taip būna didžiuosiuose portaluose. Štai, Dedu.lt siūlo ilgalaikį skelbimų talpinimą, o tai reiškia, kad jūsų skelbimas išliks tol, kol patys jo nepanaikinsite ar neparedaguosite.

Itin svarbu pabrėžti, kad kiekvienas vartotojas šiame skelbimų portale gali dėti neribotą skaičių skelimų, o svarbiausia – už kiekvieną jų jums nereikės mokėti nė cento!

(Perskaityta per mėnesį: 111, iš jų šiandien: 1.)