Pirkiniai,  Transportas

Naudoti automobiliai – kaip juos įsigyti?

Kažkada automobilis buvo prabanga, o šiandien jais naudojasi didžioji dalis gyventojų, kurie savo gyvenimo negalėtų įsivaizduoti be transporto priemonių suteikiamų patogumų. Anksčiau ar vėliau visiems vairuotojams ateina metas įsigyti nuosavą automobilį arba seną pakeisti nauju. Jei teko susidurti su šia užduotimi, žinote, koks ilgas paieškos procesas laukia, ir kiek daug teks investuoti į naują automobilį. Jei jūsų biudžetas ribotas arba nenorite visų santaupų investuoti tik į transporto priemonę, yra puiki alternatyva. Tai – naudoti automobiliai. Kokie jų privalumai ir kaip įsigyti naudotą automobilį?

Naudoti automobiliai yra geras pasirinkimas todėl, kad net ir pakankamai naują transporto priemonę galite įsigyti kone per pusę pigiau nei salone. Taip pat rinkoje vyrauja kur kas didesnis naudotų automobilių pasirinkimas. Jūs neprivalote apsiriboti tik tuo, ką siūlo pardavėjai, ar norimo automobilio ieškoti visuose miestuose – pagal modelį, spalvą, pagaminimo metus ar kitus norimus kriterijus jį galite įsigyti kokį tik panorėję. Be to, naudoti automobiliai gali būti atgabenti ir iš kitų šalių, tad atsiranda opcija pasirinkti norimos komplektacijos ar tiesiai iš gamintojų atkeliaujantį modelį.

Jei manote, kad naudoti automobiliai – nėra toks saugus pasirinkimas kaip transporto priemonės tiesiai iš salonų, turėkite omenyje, kad ieškant patikimų pardavėjų galite nusipirkti tokį pat kokybišką gaminį. Tereikia žinoti, kur ir kaip ieškoti.

Bene pirmoji vieta, kur žmonės ieško naudotų transporto priemonių – skelbimų portalai. Tai „Autoplius“ naudoti automobiliai skelbimai, „Autogidas“ naudoti automobiliai ir pan. Renkantis sau patinkantį modelį svarbu atsižvelgti į pardavėją. Dažniausiai tai būna fiziniai asmenys, tačiau gali pasitaikyti ir įmonių ar patyrusių pardavėjų, kurių pagrindinė veikla – naudoti automobiliai iš Vokietijos. Jei jums būtina užtikrinti kokybę, tikėtina, kad įmonės ir patyrę pardavėjai pateiks pasiūlymų, į kuriuos įeis ir tokia sąlyga kaip naudoti automobiliai su garantija. Tai reiškia, kad jie atsakys už nuslėptą broką, ne dėl eksploatacijos atsiradusius stiprius gedimus ar kitus transporto priemonės trūkumus, kurie iškils ateityje.

Dar vienas būdas rasti sau tinkamą transporto priemonę – naudoti automobiliai salonuose. Tai nėra įprasti salonai, kuriuose parduodami tik pačių naujausių modelių automobiliai, bet juose galite rasti tvarkingų, prižiūrėtų, geros komplektacijos transporto priemonių. Bene geriausi ir patikimiausi pardavimo taškai Lietuvoje yra naudoti automobiliai Marijampolėje, naudoti automobiliai Alytuje ir naudoti automobiliai Plungė. Jei ieškote naujos transporto priemonės, būtinai užsukite į šiuos miestus.

(Perskaityta per mėnesį: 10, iš jų šiandien: 1.)