Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Diagnostikos įranga: originalo skirtumas nuo kiniškos klastotės

diagnostikos įranga

Kinijoje pagamintos elektronikos prekės vis labiau įsiviešpatauja šiame jau visiškai globalizuotame pasaulyje. Viskas būtų kaip ir gerai, tačiau daugelis tokių pagamintų prietaisų Kinijoje yra klastotės ir tikrai ne pačios geriausios, kurios tenkintų mūsų poreikius. Stengiamasi kopijuoti garsius prekės ženklus ir pasiūlyti juos pigiau. Dėl tam tikrų ekonominių faktorių, kinams tas klastotes gerai sekasi pardavinėti. Jie jas gali pasiūlyti kur kas pigiau, nei garsus to prekės ženklo gamintojas, tik visais atvejais nukenčia gaminio kokybė. Kadangi stengiamasi prietaisą pagaminti kiek galima pigiau. Diagnostikos įrangos klastotės vis labiau įsiviešpatauja ir tarp lietuvių automobilių remonto specialistų. Kadangi maža kaina lengvai suvilioja, o žinių trūkumas pakiša tam koją.

Perkant gaminius internetu ar kitokiais būdais, patartina bendraujant su pardavėju paklausti tikslaus gaminio modelio pavadinimo. Kai jau žinosite pavadinimą, galėsite patikrinti oficialiame gamintojo internetiniame puslapyje ar toks gaminys, su tokiu pavadinimu, buvo gaminamas. Jeigu nerandate informacijos, kad toks gaminys būtų kada nors gaminamas išvada gali būti tik viena, tai yra klastotė. Tad nesusiviliokite mažesne kaina ir kitokiais pardavėjo siūlomais privalumais, nes tokių gaminių kokybė yra kardinaliai skirtinga. Gali iškilti problemų net pačioje pradžioje, kai pradėsite naudotis juo. Kadangi tokie gaminiai, kurie yra pagaminti Kinijoje, jie nėra pritaikyti Europos rinkai ir nėra tinkami mūsų žemyne eksploatuojamiems automobiliams. Gali iškilti ir dar didesnė problema, o jeigu gaminyje bus tik kinų kalba? Kaip tada juo naudositės? Tad diagnostikos įranga rinkitės atsargiai ir atsakingai.

diagnostikos įranga

Pirkdami diagnostikos įrangą stenkitės sužinoti pardavėjo reputaciją. Stenkitės kiekvieną diagnostinę įrangą pirkti tik iš oficialių gamintojų atstovų ar įmonių, kurios yra žinomos diagnostikos prietaisų pardavimų srityje. Atsirinkdami pardavėją Jūs išvengsite ateityje rūpesčių ir kitokių problemų įsigyjant ir naudojantis diagnostikos įranga. Jau nekalbant apie kitus privalumus, pirkdami įrangą iš oficialių atstovų jūs gausite vieneriems ar keliems metais garantinį laikotarpį ir visapusišką aptarnavimą.

Jeigu į savo verslą žiūrite atsakingai, Jūs niekada neįsigysite kiniškos klastotės ir dėl kitos priežasties. Kai tokį prietaisą turite savo, tai nukenčia jūsų klientai. Kadangi su pilnai neveikiančia diagnostikos įranga Jūs negalite atlikti daugelio tokių prietaisų funkcijų. Būtent tokiu atveju nukenčia Jūsų klientas, kadangi negalite suteikti visapusiško aptarnavimo. O žinote kas gali? Jūsų konkurentas, kuris gali atlikti pilną kompiuterinę diagnostiką.

(Perskaityta per mėnesį: 99, iš jų šiandien: 1.)