Namai

Nauji butai Vilniuje – populiariausi rajonai, renkantis naujus namus

Vilnius – viena geidžiamiausių vietų gyvenimui ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Tai verslo, pramogų ir kultūros centras, kuriame namus pavyks rasti net turintiems labai skirtingus poreikius. Taigi, į ką vertėtų atsižvelgti ir kokį rajoną rinktis, svajojant įsigyti būtą Vilniuje?

Būsto įsigijimas yra didelės atsakomybės reikalaujanti užduotis. Verta apsvarstyti eilę aktualių klausimų: koks šeimos dydis, ar artimoje ateityje numatomas pagausėjimas, kiek kambarių pageidaujate ir koks buto plotas Jums optimaliausias, ar svarbus susisiekimas su kitomis miesto dalimis, centru..?

Kalbant apie buto pasirinkimo kriterijus, ne mažiau svarbu ir kaimynystė, kurioje gyvensite. Aptarkime populiariausius Vilniaus miesto mikrorajonus:

  • Senamiestis – nauji butai Vilniuje, Senamiestyje gali būti išties prabangus pasirinkimas. Senamiestis tai miesto širdis, kurioje netrūksta kultūrinių renginių, barų ir restoranų, akį glosto nuostabi architektūra ir ypač patogu vaikščioti pėsčiomis. Tai puikus pasirinkimas tiek porai, tiek šeimai!
  • Paupys – naujam gyvenimui prikeltas Vilniaus rajonas, kuris jau spėjo tapti ypač paklausiu dėl patogaus susisiekimo su Senamiesčiu (vos 7-10 min. pėsčiomis) ir gamtos artumo. Čia įkurti nauji butai Vilniuje pasižymi puikia infrastruktūra, sutvarkyta aplinka, plačiu pramogų pasirinkimu, todėl galėsite puikiai praleisti laiką savo kiemo ribose!
  • Naujamiestis – miesto dalis, kuri taip pat glaudžiasi prie Senamiesčio, todėl būstai čia taip pat sparčiai graibstomi.
  • Šnipiškės – rajonas, kuriame gausu verslo įmonių, ofisų, prekybos centrų. Jeigu vertinate miesto šurmulį, Šnipiškės yra vienas geriausių variantų!
  • Šiaurės miestelis – nauji butai Vilniuje, Šiaurės miestelyje naujakurių nenuvilia: čia išvystyta infrastruktūra, patogus susisiekimas su kitais rajonais, išvystytas viešasis transportas. Tai kompaktiškas ir modernus mikrorajonas, kuris tinka šeimoms, auginančioms mažus vaikus.
  • Antakalnis – ramus ir žalias rajonas, kurio didelė dalis išsidėsčiusi palei tekančią Nerį. Nuo seno laikomas prestižiniu ir paklausiu rajonu, Antakalnyje šiandien netrūksta naujos statybos būstų, prieinamų skirtingam biudžetui.
  • Žirmūnai – nors nuo Žirmūnų pasiekti Senamiestį labai patogu, nauji butai Vilniuje čia pigesni nei kituose aptartuose rajonuose, todėl jeigu ieškote puikaus kainos ir lokacijos santykio, Žirmūnai yra puikus pasirinkimas.
(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)