Finansai,  Internetas,  Namai,  Paslaugos,  Pirkiniai

Ne visi šiuo metu gali pasinaudoti greitaisiais kreditais

kreditu teikimasVisada kiekvienas vartotojas ieško geriausių skolinimosi sąlygų, tačiau pastebima, kad neretai jos yra apribojamos būtent dėl paties kliento situacijos. Lietuvoje vis didesnė dalis žmonių nevengia skolintis iš greitųjų kreditų įmonių, tačiau aišku – ne visi gauna teigiamą atsakymą dėl paskolos suteikimo. Daugelis mano, kad kreditų įmonės gali pasiūlyti ilgalaikius kreditus mažomis palūkanomis – taip, yra tokių, tačiau jums reikėtų žinoti kam jos skolina pinigus, o kam ne, nes tikrai ne visi šiuo metu gali pasinaudoti tokia paslauga.

Dauguma kredito teikėjų aiškiai pabrėžia, kad jų pagrindinis reikalavimas yra tas, jog klientas būtų atsakingas. Tai reiškia, kad jis turi būti mokus ir anksčiau neprasiskolinęs. Mokus asmuo yra tas, kuris gauna pajamas ir yra užtikrintas, kad prisiimtus įsipareigojimus grąžins laiku. Tą atsakingumą galima nesunkiai pamatuoti – pateikiant paskolos paraišką, teks nurodyti duomenis, o tarp jų turės būti pažymėta kokias pajamas asmuo gauna. Taip pat jam bus liepta nurodyti ir išlaidas. Čia svarbu akcentuoti tai, kad jokiu būdu negalima meluoti ar bandyti nuslėpti tikrą situaciją, nes kreditoriai gali matyti kiek jūs pajamų gaunate ir kiek išlaidų patiriate, tad melavimas tik pasignalizuos, kad jūs kažką rezgate.

Skolintis gali tie, kurie neegzistuoja skolininkų duomenų bazėse. Iš pradžių buvo viena pagrindinė duomenų bazė, kurioje yra skelbiami duomenys tų, kurie laikomi nemokiais asmenimis, o dabar jų yra kelios Tai reiškia, kad jūsų prasiskolinimas bus matomas. Kartą susiteršus reputaciją, ją pagerinti bus be galo sunku – tai atsiliepia ateityje. Būtent todėl dažniausiai per skolų išieškojimo procedūras skolininkams yra akcentuojama, kad jie bus įtraukti į tokią duomenų bazę. Nekreipdami dėmesio į raginimus, jūs tik prisižaidėte. Jeigu šioje duomenų bazėje egzistuoja jūsų duomenys, jūs negausite nieko – nei kreditų, nei lizingo paslaugų.

Būtina pažymėti, kad skolinimosi procedūra yra galima tik nustatyto amžiaus žmonėms. Teisiškai – skolintis gali nuo 18 metų esantys piliečiai, bet kreditų bendrovės įprastai kreditus išduoda asmenims nuo 19 metų. Tad prieš ieškodami kredito, būtinai perskaitykite dažniausiai užduodamų klausimų skyrelį – ten surašyta visa svarbi informacija. Taip jūs negaišite laiko be reikalo pateikinėdami savo duomenis.

Jeigu jūsų kredito istorija ir reitingas yra teigiami, jums siūlytume skolintis iš tų kredito įmonių, kurios siūlo didžiausias sumas bei ilgiausius terminus. Tokiose įmonėse skolos grąžinimas yra lengvas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, jų nustatomas kredito grąžinimo terminas yra labai ilgas – galite skolintis keliems metams. Ilgas terminas dažniausiai garantuoja mažesnes mėnesio įmokas – jūs lengviau grąžinsite kreditą, net jeigu skolinatės ir didelę sumą. Taip pat svarbu žinoti, kad tokios bendrovės dažniausiai siūlo kelis kartus mažesnes palūkanas nei kitos įmonės. Palūkanų norma būtų tokia maža, kad grąžinimas tikrai neapsunkintų jūsų gyvenimo.

(Perskaityta per mėnesį: 38, iš jų šiandien: 1.)