Internetas,  Ne į temą,  Paslaugos,  Technologijos,  Verslas

Ne visos pigios SEO paslaugos yra naudingos

seo paslaugosDabar įprasta, kad SEO paslaugos yra teikiamos ir mėgėjų, o blogiausia tai, kad tomis mėgėjiškomis paslaugomis susidomi ne vienas tinklapio savininkas. Jeigu ir jūs domitės optimizacijos paslaugomis, tai turėkite galvoje, kad mėgėjų paslaugos išsiskiria itin mažais paslaugų įkainiais, kurie kartais gali atrodyti nesuvokiami. Trumpai tariant, mėgėjai stengiasi klientus pritraukti siūlydami kelis kartus mažesnes kainas nei siūlo profesionalai, tačiau esmė tame, kad tos kelis kartus mažesnės kainos dažniausiai atspindi ir paslaugų kokybę. Logiška, kad už grašius dirbantys mėgėjai niekuomet nedirbs profesionaliai, nes jiems tiesiog neapsimokės. Klientai labai lengvai apsigauna, nes jie mažai ką nutuokia apie optimizacijos subtilybes.

Įprastai mėgėjiškas paslaugas siūlantys specialistai dažniausiai nieko neužsimena klientui apie galimą grėsmę tinklapiui. Trumpai tariant, mėgėjai dažniau naudoja neleistinus metodus, už kuriuos vėliau paieškos sistemos skiria nemažas nuobaudas. To nežino klientai, kurie užsisako optimizacijos paslaugas. Neleistini metodai mėgėjams padeda greičiau pasiekti rezultatus, mėgėjams tiesiog nereikia įdėti daug darbo. Dėl to jų paslaugų įkainis ir yra be galo mažas.

Jeigu jūs galvojate apie optimizacijos paslaugų užsakymą, tai jokiu būdu neturėtumėte tikėtis, kad kažkas vos už kelias dešimtis eurų pasieks neregėtas aukštumas su jūsų tinklapiu – to nebūna. Profesionalai akcentuoja, kad SEO paslaugos dažniausiai įkainojamos pagal darbų apimtis, pasirinktų raktinių terminų konkurencingumą bei kitus faktorius. Tai reiškia, kad toli gražu nėra kažkokios vienos fiksuotos kainos, kurią būtų galima taikyti visiems tinklapių savininkams. Kiekvienas tinklapis yra skirtingas, kiekvienas reikalauja skirtingo darbo, todėl logiška, kad ir kiekvienam tinklapio savininkui pasiūlomos skirtingos paslaugų kainos.

Mažiausiai už optimizacijos darbus moka tie, kurių tinklapiai atitinka vidinės optimizacijos standartus ir jeigu tinklapio turinys yra mažai konkurencingas. Bet, jeigu kalba eina apie tokias sritis kaip finansai, tai čia paslaugų įkainiai bus bene didžiausi, nes finansų rinka yra labiausiai konkurencinga ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse.

Kokybiškas paslaugas norintys užsisakyti tinklapių savininkai iš anksto turėtų nusiteikti, kad teks išleisti ne vieną šimtą ar tūkstantį eurų.

(Perskaityta per mėnesį: 67, iš jų šiandien: 1.)