santechnikas kaune
Namai

Darbas iš namų ir galimi nepatogumai

Pastebima, kad pastaruoju metu vis daugiau žmonių ima dirbti tiesiai iš savo namų. Tai reiškia, kad dirbama asmeninėje erdvėje, tokiu būdu stengiantis efektyvinti savo darbą. Tačiau vėlgi, toks pasirinkimas turi ir savų minusų, apie kuriuos verta pakalbėti šiek tiek plačiau.

Būtent darbas iš namų žavi daugelį vartotojų, kadangi tokiu atveju aplink nezuja daugybė nepažįstamų žmonių ar kolegų, taip pat nėra nuolatos besipiktinančio viršininko, o darbo diena gali prasidėti ir baigtis bet kuriuo metu mums panorėjus. Trumpiau tariant, vartotojus žavi laisvė, kurią jie jaučia dirbdami savo namuose. Tačiau negalima pamiršti, kad tuomet, kai dirbame namuose, lygiagrečiai turime atlikti ir daugybę įvairių buitinių darbų, kurie iš mūsų atima nemažai laiko ir reikalauja papildomų pastangų.

Pavyzdžiui, esate įnikę į savo darbą ir vos sekundėlei nusprendėte nubėgti į vonios kambarį. Pasinaudojus kriaukle pastebite, kad atsisuko arba prakiuro pagrindinis vandens nutekamasis vamzdis, o tai reiškia, kad visas bėgantis vanduo išsilieja ant jūsų vonios grindų. Jei santechnika nėra jūsų „arkliukas“, tuomet vargu ar galėsite išsiversti patys. O tai reiškia, kad jums bus reikalingas santechnikas Kaune, Vilniuje ar bet kuriame kitame mieste, kuriame gyvenate. Tokiu atveju teks eikvoti savo brangų laiką ir atsitraukti nuo kasdienių darbų. Nepaisant to, kad jūsų pasirinktas profesionalus santechnikas gali atvykti labai operatyviai ir atsiradusią problemą išspręsti labai efektyviai ir sklandžiai – tą dieną jūs būsite priversti prailginti savo darbo valandas ir apie poilsį pagalvoti kur kas vėliau.

Ir tai yra tik vienas iš daugelio galimų pavyzdžių. Juk puikiai suprantama, kad dirbant namuose turime kur kas daugiau pagundų atsitraukti nuo tiesioginio darbo ir bent vieną ar kitą minutėlę atsipalaiduoti, pvz., nueiti iki šaldytuvo, pasigaminti valgyti, užmesti akį į televizoriaus ekraną, peržiūrėti naujienų portalus, pabendrauti su savo draugais ar artimaisiais, nulėkti į parduotuvę ar kt. Taigi, akivaizdu, kad dirbant iš namų, turime būti labai organizuoti ir disciplinuoti – griežtai atskirdami savo darbą ir poilsį bei sustyguodami savo darbo grafiką.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)