verslo kalbos kursai
Paslaugos

Užsienio kalbų kursai suaugusiems: ką siūlo kalbų mokyklos?

Lietuvai vis labiau europėjant, itin daug dėmesio skiriama užsienio kalboms. Šių pasirinkimas išties didelis. Nors kelių kalbų mokomės mokykloje, praktika rodo, kad paprastai įgytų žinių neužtenka, t. y. mokykloje suformuojami užsienio kalbų pagrindai, tačiau, norint laisvo bendravimo, būtina mokytis papildomai. Šiuo atveju svarbų vaidmenį atlieka užsienio kalbų mokyklos, suteikiančios itin patogias galimybes mokytis pamėgtos kalbos. Tiesa, šios srities ekspertai teigia, kad kalbų kursai vis dažniau organizuojami ne tik vaikams ar paaugliams, bet ir suaugusiems. Tai puiki galimybė plėsti žinių ratą, orientuotis į tarptautinę verslo rinką, palengvinti keliones ir užmegzti naujas pažintis.

Vienas svarbiausių užsienio kalbų mokyklų privalumų – įdomus ir nuotaikingas mokymasis, taikant šiuolaikines mokymosi metodikas ir priemones. Per pastaruosius dešimtmečius požiūris į mokslą iš esmės pasikeitė, todėl šiandien vis dažniau atsisakoma nuobodaus žodžių mokymosi ir užduočių, kurios neleidžia siekti asmeninio tobulėjimo. Užsienio kalbų mokyklose dirba energingi, kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys mokytojai, kurie siekia realizuoti individualius besimokančiųjų poreikius ir įgyvendinti jų išsikeltus lūkesčius. Priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, organizuojami šnekamosios, verslo kalbos kursai ar pamokos, tobulinančios gramatikos žinias. Tiesa, populiariausias sprendimas – bendrosios kalbos pamokos, apimančios visas kalbos mokėjimo ir vartojimo sritis. Pamokų metu besimokantieji skatinami daugiau bendrauti, mokomi rašyti, skaityti, pristatyti prezentacijas ir vesti diskusijas. Užsienio kalbų kursai neatsiejami nuo video reportažų, audio įrašų analizavimo, bendravimo su užsieniečiais ir t. t.

Užsienio kalbų kursai Kaune, Vilniuje ar kitame didmiestyje organizuojami struktūriškai patogioje miesto vietoje, į kurią lengva atvykti viešuoju ar privačiu transportu. Atsižvelgiant į suaugusiųjų poreikius, užsienio kalbų kursai gali būti organizuojami tiek individualiai, tiek grupelėse. Be to, pamokos gali vykti tiek dienos metu, tiek vakarais po darbo. Jei kalbos norite išmokti greičiau, siūlome pagalvoti apie individualius kursus. Su jumis dirbantis mokytojas įvertins jūsų žinių lygį ir parinks konkrečiai jums tinkančią mokymosi medžiagą. Taip pasiekiami aukštesni rezultatai per trumpesnį laiką. Organizuojant grupinius užsiėmimus, besimokantieji suskirstomi nedidelėmis grupelėmis, atsižvelgiant į kalbinį žinių lygį. Komandinis darbas leidžia vesti diskusijas, be to, tai puiki galimybė užmegzti ilgalaikes draugystes. Dar vienas privalumas – paprastai grupinės kalbų pamokos reikalauja mažesnių išlaidų. Tiesa, jų trukmė yra kiek ilgesnė.

(Perskaityta per mėnesį: 57, iš jų šiandien: 1.)