metaliniai balkono turėklai
Namai

Nerūdijančio plieno turėklai: tipai ir dizainai

Šiandien nerūdijantis plienas sėkmingai naudojamas kuriant laiptus ir turėklus. Tokios detalės yra svarbios daugeliui patalpų. Jie turėtų reikšti įėjimo zonas, tačiau kartais galima sujungti kelis aukštus naudojant panašias konstrukcijas. Bet kokiu atveju nerūdijančio plieno turėklai iš Tureklai.net yra įvairių variantų, todėl turėtumėte pasistengti teisingai pasirinkti ir būti patenkinti.

Kokie yra laiptų tipai

Šiuo metu pastebimas šių tipų populiarumas:

Surenkamieji. Šiais laikais yra įvairių montavimo veiklos būdų. Dažniausiai produktas turėtų būti sukurtas naudojant paruoštus rinkinius, kurie buvo sukurti gamykloje. Šiuo atveju turėklai gali būti sudaryti iš kelių reikiamo skersmens vamzdžių sekcijų su šlifuotu arba poliruotu paviršiumi. Norėdami įdiegti baigtoje konstrukcijoje, turėsite naudoti jungtis, kurios yra skirtingų tipų.

Suvirinti Manoma, kad naudojami elektrodai arba argonas. Sukurti laiptai išsiskiria optimaliomis charakteristikomis ir originaliomis dizaino savybėmis. Šios parinktys kainuoja brangiai.

Laiptai žmonėms su negalia. Jie bus patogiausi vyresnio amžiaus žmonėms ir neįgaliesiems. Tuo pačiu metu dizainas yra kruopščiai apgalvotas, todėl galima tikėtis, kad padidės saugos lygis.
Kaip suprantate, šiuolaikiniai laiptai yra įvairių tipų. Svarbiausia sutelkti dėmesį į jų skirtumus, siekiant užtikrinti sėkmingą užsakymą ateityje. Tuo pačiu metu turėklai daugiausia lemia, kaip atrodys konstrukcija.

Kodėl svarbu užsisakyti plieninius turėklus

Pagrindinės priežastys, kodėl pasirenkami plieniniai turėklai:

  • stiprumas, dėl kurio gaminiai yra atsparūs rimtoms apkrovoms;
  • ilgalaikis veikimas;
  • atsparumas korozijai;
  • planuoto įrengimo paprastumas;
  • paprasta ir greita esamų gaminių priežiūra.

Taigi planuojamas plieninių turėklų užsakymas daugumai potencialių klientų pasirodo labai reikšmingas.

Kokie yra nerūdijančio plieno turėklų tipai?

Turėklai – ne tik funkcionalus, bet ir gražus interjero elementas. Jie gali atlikti įvairias funkcijas: užtikrinti saugumą kylant laiptais, teikti atramą, tarnauti kaip tvora ir pan. Dideliais kiekiais šiandien siūlomi įvairūs turėklų variantai, kurie skiriasi tiek išvaizda, tiek gamybos medžiaga. Pastaruoju metu išpopuliarėjo nerūdijančio plieno gaminiai, kurie skiriasi patikimumu ir ilgaamžiškumu.

Nerūdijančio plieno turėklai: tipai

Turėklai, skirti montuoti ant vidutinio skrydžio laiptų. Juose yra daug ilgų tiesių sekcijų. Montavimo procese numatytas tvirtinimas prie sienos, grindų. Tarp privalumų ypač išryškinamas elementų patikimumas ir ilgaamžiškumas. Šių turėklų naudojimas leidžia lengvai paversti realybe bet kokias sudėtingas dizaino idėjas.

Turėklai ant sraigtinių laiptų. Šis turėklų variantas išsiskiria projektavimo sudėtingumu, naudojamas metalo lenkimo gamyboje. Atkreipkite dėmesį, kad tokių turėklų gamyba atliekama naudojant profesionalią specialią įrangą. Verta paminėti, kad savarankiškai įrengti turėklus ant tokių laiptų yra gana sunku, todėl rekomenduojama kreiptis pagalbos į kvalifikuotus meistrus.

Stuburo laiptų turėklai. Šios konstrukcijos turi daug skirtingų vingių, esami elementai tvirtinami taškiniu suvirinimu. Gautos siūlės poliruojamos naudojant specialią įrangą.

Atkreiptinas dėmesys, kad turėklų paviršius gali būti blizgus ir matinis, individualios gamybos atveju kliento pageidavimu papildomai atliekamas raižymas. SVARBU! Pasirinkimą rekomenduojama atlikti atsižvelgiant į šiuos parametrus: stiliaus kryptį ir patalpos, kurioje planuojama įrengti laiptus, funkcinę paskirtį. Be to, nebrangiai galima nusipirkti kito tipo turėklus, naudojamus statant gretimų teritorijų tvoras, jie išsiskiria daugybe tiesių sekcijų.

Nerūdijančio plieno turėklų pirkimo privalumai

Jei renkatės turėklus, kurie buvo pagaminti iš nerūdijančio plieno, svarbu žinoti, kad jie puikiai derinami su įvairiomis medžiagomis (medžiu, stiklu, akmeniu). Dėl šio pranašumo kiekvieną kartą galite sukurti unikalius ir nepakartojamus laiptų variantus.

Naudodami mūsų parduotuvės siūlomus nerūdijančio plieno turėklus savo namuose galėsite pagaminti patikimus ir kokybiškus laiptus, kurie ne tik padidins patogumą ir komfortą, bet ir suteiks interjerui trūkstamo dizaino turtingumo ir prabangos.

Informacijos šaltinis: https://www.tureklai.net

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)