Finansai

„Nordstreet“ savo klientams išmokėjo daugiau nei 1 milijoną eurų palūkanų

Nekilnojamo turto sutelktinio finansavimo platforma „Nordstreet“ žengė dar vieną svarbų žingsnį gegužės pradžioje klientams išmokėtas uždarbis, gautas iš investicijų į platformoje skelbiamus projektus, viršijo 1 mln. eurų. Vidutinė investicijų į „Nordstreet“ projektus grąža siekė 12.46%.

Šis pasiekimas liudija, kad sėkmingai dirbame ir atnešame investuotojams realią naudą. Išmokėtas milijonas pagrindžia ne tik investuotojų uždarbį, bet ir sparčiai augančią investuotojų bendruomenę, jų pasitikėjimą. Tai mums – geriausias ir maloniausias darbų įvertinimas,”– džiaugiasi Tadas Budrikis, „Nordstreet“ vadovas ir bendrasavininkas.

Nors „Nordstreet“ savo veiklą pradėjo 2018 metų kovo mėnesį, spartesnis augimas prasidėjo tik tų pačių metų rudenį. Tad siekis išmokėti milijoną eurų palūkanų buvo įgyvendintas per vos daugiau nei trejus metus. Per šį laikotarpį paskolintų pinigų suma pasiekė 16 701 748 eurus. 

“Remiantis dabartinėmis investavimo tendencijomis, manome, kad antro investuotojams išmokėto milijono tikrai nereikės laukti trejus metus“, – įsitikinęs Tadas Budrikis.

Tikimasi, jog palūkanų išmokos ir toliau tendencingai augs. Pastarųjų metų sutelktinio finansavimo rinka tampa vis aktyvesnė – tai byloja kylantis finansuojamų projektų skaičius. Tai sąlygoja tiek smulkių, tiek stambių investuotojų interesą investuoti į nekilnojamojo turto vystomus projektus.

„Nordstreet“ investuotojai uždirba ne tik iš gaunamų palūkanų, bet ir iš delspinigių. Už kiekvieną vėlavimo dieną priskaičiuojami net 0,2% delspinigių nuo vėluojamos padengti įmokos. 

Šiuo metu „Nordstreet“ siūlo vienas didžiausių palūkanų rinkoje. Tačiau svarbu nepamiršti, kad nors „Nordstreet“ ir atrenka projektus – būtina susipažinti su kiekvieno projekto aprašytomis sąlygomis bei įsivertinti galimas rizikas ir galimybes.

Apie „Nordstreet

Nordstreet“ yra sutelktinio finansavimo platforma, kuri suteikia naujas galimybes norintiems investuoti į nekilnojamąjį turtą. Šios platformos dėka kiekvienas turi galimybę pasirinkti nekilnojamojo turto projektą ir investuoti į jį pasirinktą sumą (nuo 100 eurų). Platformoje pateikiami tik išanalizuoti ir atidžiai patikrinti nekilnojamojo turto projektai bei suteikiama išsami informacija apie projektus, jų rizikas ir galimybes.

2020 metai įmonei buvo itin sėkmingi – jos apyvarta išaugo daugiau nei 184% ir viršijo 0.4 mln. eurų, o EBITDA rodiklis buvo teigiamas ir siekė daugiau nei 17%.

www.nordstreet.com

Pranešimą paskelbė: Laura Kornelija Inamedinova, LKI Consulting

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)