Finansai

NUO RUGSĖJO 13 D. ŠIAULIŲ BANKO PIN KODŲ KORTELIŲ NAUDOTOJAMS ĮSIGALIOJA PAKEITIMAI

Šiaulių banko klientai ir toliau galės naudotis PIN kodų kortelėmis, tačiau autorizacijos ir operacijų tvirtinimo procesą papildys SMS kodas.

Š. m.  rugsėjo 14 d.  įsigalios Europos parlamento ir Tarybos deleguotasis reglamentas 2018/389, kuris papildo Europos Parlameno ir Tarybos direktyvą 2015/2366 griežto kliento autentiškumo patvirtinimo ir saugių atvirųjų ryšių standartų techniniais reguliavimo standartais.

Šiaulių bankas, atsižvelgdamas į klientų įpročius ir poreikius, neplanuoja atsisakyti PIN kodų kortelių, tačiau vykdant naujai įsigaliosiantį reglamentą, PIN kodų kortelių autorizacijos ir operacijų tvirtinimo procesą papildys kodu, kuris bus siunčiamas klientui į jo mobilųjį telefoną trumpąja SMS žinute.

SMS kodo patvirtinimo nereikės operacijoms, kuomet atliekami pavedimai tarp savo sąskaitų. Taip pat Šiaulių banko klientai operacijų tvirtinimui gali naudoti kitas saugumo priemones: kodų generatorių, mobilųjį elektroninį parašą arba Smart-ID.

Šiaulių bankas primena, kad visos Banko teikiamos autorizacijos ir operacijų patvirtinimo priemonės yra saugios ir kviečia klientus rinktis jiems patogiausią būdą.

Apie Šiaulių banką

1992 m. įsteigtas Šiaulių bankas – didžiausias lietuviško kapitalo bankas,  stabiliai ir nuosekliai augantis finansinis partneris, ypatingą dėmesį skiriantis verslo finansavimo ir vartojimo finansavimo sprendimams. Šiaulių bankas klientus aptarnauja 62-iuose klientų aptarnavimo padaliniuose 37 Lietuvos miestuose. Banko akcijos įtrauktos į NASDAQ biržos Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą. Pagal 2018 m. „DIVE Lietuva“ slapto pirkėjo tyrimo rezultatus, Šiaulių bankas yra pirmas Lietuvoje pagal klientų aptarnavimo kokybę.

Pranešimą paskelbė: Mindaugas Biliauskas, UAB Headline agency

(Perskaityta per mėnesį: 16, iš jų šiandien: 1.)