Laisvalaikis

Palanga – poilsio ir pramogų miestas

Masazai PalangojeAtėjus saulėtoms dienoms mūsų tautiečiai skuba į Palangą – juk čia galima rasti daugybę pramogų taškų, pritraukiančių lankytojų dėmesį. Kelionė į Palangą – tai ne tik puiki galimybė apsilankyti daugelyje renginių, pasilepinti saulės voniomis prie jūros, bet ir pasimėgauti įvairių masažų salonų siūlomomis paslaugomis. Palangoje galima rasti nemažai masažo salonų arba viešbučių, kuriuose teikiamos masažo paslaugos, pavyzdžiui, šias paslaugas teikia „Gradiali Palanga”, „Palangos žuvėdra”, „Palangos Linas”, „Kerpė”, „Best Baltic Hotel Palanga”, „Atostogų parkas”, „Provanso kvapai” ir kiti. Masazai Palangoje – tai puikus atsipalaidavimo būdas tiems, kurie ištroško ramybės.

Palangoje teikiamų masažo paslaugų įvairovė
Spa masazai palangoje – puiki galimybė palepinti kūną aukščiausios klasės aliejais, pasimėgauti maloniais jų kvapais. Pavyzdžiui, spa salonas „Provanso kvapai” teikia kūno šveitimo ir masažo procedūras, paremtas senomis masažo atlikimo tradicijomis. Čia galėsite pasirinkti vieną iš daugybės siūlomų aromaterapinių masažų, atlikti kūno įvyniojimą, rankų ir kojų masažą bei pasilepinti kitais spa palangoje ritualais. Be to, šiame salone atliekami puikūs veido masazai palangoje. Galite apsilankyti ir viešbutyje „Kerpė”, kur įsikūręs modernus spa centras. Čia galėsite eiti į pirtį, mėgautis sukūrinėmis voniomis, atlikti kūno pilingą, masažą, kūno įvyniojimą. Viešbučio svečiams prieinama daugybė masažo rūšių, pavyzdžiui, masazas palangoje akmenimis iš Tenerifės salos, medaus masažas, tibietiškų taurių masažas ir daugybė kitų. Galite pasirinkti ir seriją liekninančių, celiulitą šalinančių masažų. Šie masazai suteiks jums nuostabų ramybės ir harmonijos pojūtį. Be to, po masažų jūsų oda taps stangresnė, lygesnė ir, be abejo, gražesnė. Besirūpinantys savo sveikata gali apsilankyti sanatorijoje ir reabilitacijos centre „Palangos Linas” – čia galėsite pasimėgauti tiek segmentiniu, tiek viso kūno masažu. Segmentiniai, pavyzdžiui, kojų, rankų, nugaros, veido, galvos ir kitokie masažai trunka neilgai – iki 20 minučių, tačiau viso kūno masažas atliekamas 60 minučių. Šie masažai ypač tinka žmonėms, turintiems tam tikrų sveikatos problemų arba norintiems pagerinti savo savijautą. Viešbutyje „Palangos žuvėdra” galėsite apsilankyti spa centre, kuriame rasite atskirą masažo kabinetą. Čia galėsite užsisakyti galvos ir apykaklės, nugaros ir apykaklės, kojų, pėdų arba viso kūno masažą. Apsilankę kosmetologiniame kabinete, galėsite atlikti ir veido masažą. Be to, spa centre pasimėgausite puikiais pirčių ir vandens procedūrų teikiamais malonumais. Trokštantys pasimėgauti masažu gali apsilankyti ir viešbutyje-sanatorijoje „Gradiali Palanga”. Čia atliekami įvairūs gydomieji įvairių kūno vietų, taip pat ir viso kūno masažai. Atvykus į sanatoriją reikia būtinai išbandyti gintaro terapija paremtus masažus. Taip pat čia atliekamos įvairios liekninančios, detoksikuojančios, stangrinančios ir jauninančios kūno procedūros.

Masazai palangoje – kodėl verta?
Masažas – puikus laisvalaikio ir atostogų palydovas. Masažai ypač tinkami jautriems, nervingiems, nuolat įtampą jaučiantiems žmonėms. Be to, neretai masažas padeda atsikratyti įvairių skausmų ir negalavimų. Dažnai žmonėms pasireiškiantys skausmai ir negalavimai yra tiesiogiai susiję su patiriamu stresu, todėl ypač svarbu efektyviai su juo kovoti. Įrodyta, kad masažai padeda numalšinti nugaros, sprando, galvos skausmus, padeda kovoti su nemiga. Atvykę į masažo saloną, būtinai pasikonsultuokite su jo darbuotojais ir jie, atsižvelgdami į jūsų savijautą, parinks jums tinkamiausią profesionalų gydomąjį arba atpalaiduojantį masažą. Teisingai pasirinktas masažas daro stebuklus – atpalaiduoja, suaktyvina kraujotaką, paskatina organizmo veiklą, pagerina miegą, pakelia nuotaiką, skatina didesnį darbingumą. Po masažo pastebėsite, kad jums kilo noras padaryti kažką įdomaus ir prasmingo, juk masažas – tai puikus energijos šaltinis. Masazai palangoje – idealus atostogų akcentas.

(Perskaityta per mėnesį: 79, iš jų šiandien: 1.)