Laisvalaikis,  Pirkiniai

Pasiruošimas Naujiesiems metams – kaip pasirinkti fejerverkus?

Naujieji metai – daugeliui lietuvių viena iš svarbiausių metų švenčių, kuomet susitinkama su geriausiais draugais, o kartais ir su tais, kurių nematėte ilgą laiką. Dažnai atvažiuoja emigravę draugai, kad praleistų šventes su šeimomis, o Naujuosius metus su draugais. Tad ši šventė yra tikrai svarbi tvirtoms draugų kompanijoms ir jai pradedama ruoštis iš anksto – pradedant dalyvių sąrašu, išlaidų planavimu, pinigų surinkimu ir baigiant alkoholio, maisto pirkimu, sodybos paieškomis, transporto planavimu. Taigi, ko nevertėtų pamiršti planuojant šią itin svarbią ir nepamirštamą metų šventę? Juk norite, jog visi draugai, su kuriais švęsite Naujųjų metų sutikimą būtų patenkinti ir džiaugtųsi smagiai praleidę laiką su savo draugais?

Fejerverkai internetuPradėkime nuo patalpų paieškos, kuriose rengsite Naujųjų metų vakarėlį. Jeigu gyvenate nuosavame bute ar name ir puikiai pažįstate kompaniją, kuri dalyvaus vakarėlyje, tuomet viskas tampa žymiai paprasčiau ir vakarėlį galite organizuoti savo namuose. Tačiau jei butą nuomojate ar negalite garantuoti už dalyvaujančius žmones siūlome nuomotis sodybą ar vadinamą „plotą“ naujametiniui vakarėliui. Šias patalpas galite rinktis internetu peržvelgdami įvairius skelbimų puslapius, specializuotus nekilnojamo turto nuomos skelbimų puslapius ir susisiekdami su savininkais. Nepamirškite apžiūrėti patalpų prieš renginį ir sumokėti užstato, kad būtumėte tikrai garantuoti, jog turėsite vietą, kur švęsti Naujus metus.

Kiti svarbūs pasiruošimo Naujiesiems metams dalykai yra dalyvių sąrašas, fejerverkai, pinigų surinkimas ir maisto bei gėrimų pirkimas. Planuodami renginį nepamirškite išsiųsti kvietimų draugams, kuriuos norite matyti šventėje, tai padaryti galite įvairiausiais būdais – siųsdami paštu spausdintus kvetimus, parašydami per facebook ar kitą socialinį tinklą, paskambindami telefonu ar išsiųsdami elektroninį laišką. Nepamirškite, jog kuo anksčiau išsiųsite kvietimą šventei, tuo daugiau šansų pamatyti žmogų dalyvaujantį Naujametiniame vakarėlyje. Taip pat svarbus Naujametinio vakarėlio akcentas yra fejerverkai, o jų yra pačių įvairiausių – pradedant paprasčiausiomis petardomis ir baigiant itin brangiais, spalvotais ir kelias minutes trunkančiais saliutais. Geriausias variantas yra fejerverkai internetu, taip galite peržiūrėti skirtingų parduotuvių siūlomus produktus, palyginti kainas ir įsigyti norimus fejerverkus neišeidami iš namų. Užsisakius ir apmokėjus saliutus jums pristatys kurjeris arba reikės atsiimti pašte. Taip sutaupysite tiek savo laiką, tiek pinigus. Perkant fejerverkus siūlome apsilankyti www.saliutas.lt, šioje parduotuvėje rasite kokybiškiausius fejerverkus geromis kainomis.

Kiti svarbūs dalykai organizuojant Naujametinį vakarėlį yra pinigų surinkimas ir vaišių pirkimas. Kviesdami draugus kvietime paminėkite kiek kainuos vakarėlis (sodybos, pirties, kubilo nuoma, pramogos, fejerverkai) žmogui. Taip pat praneškite kaip planuojate organizuoti maisto ir gėrimų pirkimą – ar visa tai nupirksit jūs ir svečiai tiesiog turės sumokėti savo dalį, ar kiekvienas turės atsinešti maisto ir gėrimų sau bei savo draugui ir gausis „suneštinis“? Visus šiuos dalykus apgalvokite iš anksto ir pradėkite ieškoti akcijų, nuolaidų parduotuvėse, jei dalyvių planuoja dalyvauti nemažai tuomet vertėtų paieškoti didmeninių parduotuvių, kurios siūlo itin geras kainas perkant didelius kiekius, taip sutaupysite tiek savo, tiek draugų pinigus.

Taigi, šiame straipsnyje pristatėme svarbiausius dalykus, kurių vertėtų nepamiršti organizuojant Naujųjų metų pasitikimo vakarėlį. Dar viena idėja – pagalvokite apie sodybą su pirtimi ir kubilu, kuriame vyktų socializacija ir draugai bendrautų vieni su kitais, diskutuotų įvairiausiomis temomis ir šildytis prieš naujametinį šampaną ir saliutus.. Linkime, jog jūsų planuojamas naujametinis vakarėlis būtų pats geriausias ir visi dalyviai būtų patenkinti pramogomis, vaišėmis bei įspūdingais fejerverkais. Iš tiesų, juk dažniausiai nesvarbu kur švenčiama šventė, svarbu yra su kuo ji švenčiama.

(Perskaityta per mėnesį: 60, iš jų šiandien: 1.)