Transportas

Pasiruošimo egzaminui užtikrinimas

Ruošiantis tapti nauju vairuotoju tenka susidurti su daugybe įvairių sunkumų. Žinoma, turbūt didelė dalis žmonių sakys, kad sunkiausia dalis yra būtent reikiamų valstybinių egzaminų išlaikymas. Norint tapti vairuotoju neužtenka vien išlaikyti egzaminus, yra ir kitų reikalavimų, kuriuos reikia padaryti dar iki tol, bet vistiek, egzaminai matomai užima sunkiausią vaidmenį šioje situacijoje. Nors ir visi puikiai supranta, kad šie egzaminai nėra lengvi ir norint juos išlaikyti reikia įdėti daug pastangų, žmonės vistiek į tai numoja ranka ir dažniausiai registruojasi į juos nepasiruošę, arba pasiruošę nepakankamai. Registracija jau savaime yra mokama ir tenka mokėti kiekvieną kartą, kai iš naujo atvykstate laikyti pasirinktą egzaminą, tai protingiausia būtų tiesiog nepatingėti, pasiruošti jam ir nemėtyti pinigų į balą, išlaikant egzaminą iš pirmojo karto.

Mes, žmonės, turime keistą įprotį, kad ir ko mums reikėtų, mes visuomet stengiamės tai surasti kuo pigiau arba nemokamai. To pasekmės dažniausiai būna prastos, dėl to mes nukenčiame, tačiau niekad iš to nepasimokome, sekantį kartą papuolus į tokią situaciją darome tą patį. Taip pat atsitinka ir su ruošimusi egzaminams. Suprantama, norint išlaikyti praktikos egzaminą tikrai nebūtina mokėti nemažai pinigų ir eiti į privačias pamokas vairavimo mokykloje, galima kuo puikiausiai pasiruošti savarankiškai. Bet daugelis nesupranta, kad tas savarankiškas pasiruošimas irgi turi būti užtikrintas.

Žmonėms ne motais, kad internete egzistuoja tokios programos kaip nemokamas ket testas ir kiti įvairūs klausimynai, kur užtektų skirti vos kelias minutes į dieną tam, kad pagerinti savo jau turimas žinias. Galima daryti tik tokias išvadas, kad tie, kurie registruojasi į egzaminus visai nepasiruošę yra labai savimi pasitikintys, tačiau tokiems pasiseka labai retai. Juk pateikiami testai valstybiniame egzamine yra iš tikrųjų sudėtingi ir klaidų juose padaryti galima labai nedidelį ribotą kiekį. Todėl nepasiruošus registruotis į egzaminą galima prilyginti rusiškos ruletės žaidimui. Žinoma, žaisti galima, tačiau pavojingta, o ir rezultatai gali būti labai prasti, todėl geriausia yra nepatingėti ir tinkamai tam pasiruošti, kad vėliau nereikėtų gailėtis.

(Perskaityta per mėnesį: 11, iš jų šiandien: 1.)