Finansai,  Ne į temą,  Paslaugos,  Verslas

Paskola be registracijos mokesčio vargu ar jums bus prieinama

paskola be registracijos moekscioJeigu jums reikia kuo skubiau sumokėti paskolos įmoką kitam kreditoriui, tai nauja paskola be registracijos mokesčio dabar ko gero nebus išduodama. Su naujomis paskolomis kredito įmokas dengiantys asmenys smarkiai rizikuoja įklimpti į skolas, tačiau svarbiausias niuansas yra tai, kad kreditoriai dabar itin atidžiai vertina saugumo spragas. Jeigu registracijos mokestis iš bankinės sistemos nėra sumokamas, tai tokiu atveju kyla rizika, jog asmuo bus nustatytas netinkamai. Tai sudaro galimybę sukčiams paimti kreditus kitų žmonių vardu – tų, kurių duomenimis disponuoja neteisėtai. Jeigu jums būtina gauti naują kreditą, bet vengiate mokėti registracijos mokestį, tai nemaža tikimybė, kad naujos paskolos jums nenorės išduoti niekas.

Paskola be registracijos mokesčio nelabai išduodama kredito įstaigose.

Labiausiai savo saugumą akcentuoja paskolų bendrovės bei tarpusavio skolinimo platformų operatoriai. Jeigu norėsite gauti kreditą iš jų, tai registracijos mokestis bus privalomas. Matote, iš bankinės sistemos atliktas pavedimas gali būti puikiausia priemonė siekiant nustatyti asmens tapatybę. Logiškai mąstant, jeigu asmuo tiesiog turi kažkokio žmogaus asmens kodą, vardą bei pavardę ir adresą, tai jis galėtų paimti paskolą ne savo vardu, jis galėtų nurodyti kitą banko sąskaitą. Būtent registracijos mokestis ir padeda nustatyti ar skolinasi tas asmuo, kuris nurodomas paskolos paraiškoje.

Verta žinoti, kad kredito įstaigos, paskolas išduoda nereikalaujant didelio mokesčio. Tas mokestis siekia vos vieną centą. Tai tiesiog simbolinė priemonė tapatybės nustatymui. Tuo labiau, kad dabar pervesti tokią sumą jums problemų neturėtų būti – pavedimai su standartiniais planais yra nemokami.

Paskola be registracijos mokesčio negali būti išduodama nei bedarbiams, nei prasiskolinusiems žmonėms.

Jeigu jūs žinote, kad kredito istorijoje bus daug prastų įrašų, kuriuos paliko kiti kredito teikėjai, tai jums apskritai reikėtų pamiršti skolinimąsi iš kredito įstaigų Lietuvoje. Netgi sutelktinio finansavimo bendrovės jums jokios paskolos neišduos. Kredito istorijoje esantys blogi įrašai yra laikomi didžiausia kliūtimi gauti paskolą tiek iš kredito bendrovių, tiek ir iš bankų ar kitų finansų rinkos dalyvių. Bedarbiams asmenims irgi nereikėtų vargti, nes vis dėlto – kreditoriai mato, jog tokie asmenys pajamų negauna.

(Perskaityta per mėnesį: 54, iš jų šiandien: 1.)