Finansai

Paskolos užsienyje dirbantiems lietuviams

Kiekvienas dirbantis asmuo gali gauti paskolą. Pagrindas turėti normalias pajamas. Lietuvoje gan dažnas klientas pagalvoja apie paskolas, tačiau ne visi turi gerus atlyginimus. Tuo tarpu užsienyje dirbantiems lietuviams paskolos išduodamos gana paprastai. Kiekvienas klientas norintis gauti paskolą turi užpildyti tam reikiamus dokumentus ir paskola jam bus suteikta. Paskolos užsienyje dirbantiems lietuviams yra teikiamos jau ne pirmus metus. Dažnai užsienyje dirbantys asmenys pagalvoja apie nuosavo būsto pirkimą, tuomet ir reikalinga paskola. Aišku, paskolos taip pat duodamos ir automobilio pirkimui ar verslo pradžiai. Nelabai yra svarbu kam konkrečiai jūs imate paskolą. Kredito unija pirmiausia žiūri kiek jūs uždirbate. Ar galėsite sau leisti mokėti palūkanas. Taigi, jeigu jūs norite gauti paskolą jums tereikia užpildyti visus dokumentus ir specialistai suteiks paskolą.

Ko reikia, kad gautumėte paskolą?

Kaip jau minėjome pirmiausia reikia turėti oficialias pajamas. Priklausomai nuo jūsų pajamų dydžio bus galima pretenduoti į tam tikro dydžio paskolą. Specialistai atlikę trumpą jūsų biudžeto analizę, galės nuspręsti ar jums suteiks paskolą. Jeigu nemažai uždirbate, galite būti tikri, kad gausite paskolą. Tik klausimas kokio dydžio.

Ar verta imti paskolą?

Paskolos užsienyje dirbantiems lietuviams yra suteikiamos ne pirmus metus. Specialistai jau seniai įvertino užsienyje dirbančių lietuvių potencialą, tad specialiai jiems suteikiamos ir verslo paskolos. Kam reikalingas verslo kreditas? Jeigu planuojate pradėti savo verslą, tai tikriausiai jau suprantate, kad jums bus reikalingi pinigai. Kiekvieno verslo pradžia yra sudėtinga. Išlaidų yra daugiau negu gaunama pajamų. Tačiau nieko nepadarysi, tokia verslo pradžia. Jeigu matote, kad jūsų turimų lėšų neužtenka įrangos įsigijimui, tuomet rekomenduojame kreiptis dėl verslo paskolos. Tokia paskola galite gauti Lietuvos bankuose, kredito unijose ar greitųjų kreditų bendrovėse. Ką geriau pasirinkti? Kaip būsimas verslininkas jūs turite skaičiuoti. Juk pasiėmus kreditą kiekvieną mėnesį reikės mokėti palūkanas. Natūralu, kad geriausia imti ten, kur mažiausios palūkanos. Norėdami išsiaiškinti kokios palūkanos yra kiekvienoje institucijoje kreipkitės ir specialistai jums paskaičiuos preliminarų planą. Taigi, kaip jau supratote, jeigu gerai uždirbate tai gauti paskolą nebus sudėtinga. Pagrindas įvertinti savo galimybes ir neapsikrauti per didelėmis palūkanomis.

(Perskaityta per mėnesį: 13, iš jų šiandien: 1.)