Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Paskolų refinansavimas skirtas atsakingiems asmenims

paskolu refinansavimasKetinantiems pradėti spręsti finansines problemas dabar rekomenduojama nenumoti ranką į paskolų refinansavimą. Creditus.lt svetainėje pabrėžiama, kad šios paslaugos privalumų yra gana daug ir visi jie susiję su skolų sumažinimu. Paskolų refinansavimas šiuo metu galbūt netgi yra ir populiaresnis nei įprasti vartojimo kreditai. Su tokia paslauga klientai nemato vargo mažinant įsipareigojimus, nes mat refinansavimo paskolos dažniausiai siūlomos su mažesne metine palūkanų norma.

Paskolų refinansavimas skirtas tik atsakingumu pasižymintiems asmenims.

Visiems vartotojams, prieš pateikiant refinansavimo paskolos paraišką, rekomenduojama pirmiau atsidaryti viešai prieinamą kredito istoriją. Tą istoriją vartotojai gali žiūrėti nemokamai kartą per metus. Kodėl itin svarbu pasižiūrėti tuos įrašus? Trumpai tariant, jeigu jūs pateiksite kredito paraišką, tai kredito įstaiga vis tiek pati pasižiūrės į jūsų kredito istoriją. Prieš tai patiems pasižiūrėti verta dėl to, nes bus lengviau suprasti ar verta ieškoti refinansavimo paskolos ar ne.

Paskolų refinansavimas negalimas tiems, kurių kredito istorijoje figūruoja neigiami įrašai iš kitų kredito įstaigų. Daug vartotojų klysta galvodami, kad jie gali refinansavimo paslauga pasinaudoti esant vėluojantiems įsiskolinimams. Jeigu mėnesio įmokų jau nesumokėjote, tai jums išvis net neverta dairytis į tokias finansines paslaugas, nes tikėtina, kad ir vartojimo kreditai jums nebus išduodami. Taip yra dėl paprastos priežasties – kredito istorijoje esantys neigiami įrašai parodo, kad jūs esate neatsakingi.

Jeigu jums reikalingas paskolų refinansavimas, tai jo ieškoti turėtumėte atidžiau.

Jokiu būdu nereikia rinktis tų kredito įstaigų, kuriose refinansavimo paslaugą pamatėte pirmiausiai. Kiekvienas vartotojas turi būti atsakingas ir kruopščia įvertinti visą informaciją yra būtina. Nesirinkite tokių refinansavimo paskolų, kurioms taikomos nemažos palūkanos. Savęs paklauskite – kaip tai padėtų sumažinti įsipareigojimus.

Įsipareigojimus sumažinti galima tuo atveju, jeigu paskolų refinansavimas pasirenkamas bendrovėje, kurioje siūlomos mažesnes palūkanos. Mažesnės palūkanos yra labai svarbios, nes nuo jų priklausys ar mokėsite mažesnes mėnesio įmokas. Taip pat žvilgtelėkite ir į siūlomą kredito laikotarpį. Tai reiškia, kad jeigu naują refinansavimo paskolą galėsite grąžinti per ilgesnį laikotarpį, tai tikėtina, kad pagal grafiką įmokas mokėsite daug mažesnes.

(Perskaityta per mėnesį: 73, iš jų šiandien: 1.)