Laisvalaikis,  Transportas

Patogi kelionė po Europą

Ar yra nemėgstančių keliauti? Net jei yra, vis tiek tikiu, kad didesnė dalis tai daryti visgi mėgsta. Skubame aplankyti šiltus kraštus Turkiją, Egiptą ar dar tolimesnes Azijos šalis. Bet kiek dar visko nematyta senojoje Europoje. Aplankę artimiausias kaimynes Latviją, Lenkiją, laikas vykti į Vakarų Europą.

Kelionės Vokietijos, Belgijos ar Olandijos kryptimi, tampa vis populiaresnės. Jas ne tik nėra brangu aplankyti, bet ir lengvai pasiekiamos. Kelionę į šias šalis galit planuoti lėktuvu, nuosavu automobiliu arba patogiu mikroautobusu. Skrisdami nepamatysit Europos kitų miestų gražių peizažų, nors taip žinoma norimą mietą pasieksit daug greičiau. Lekiant savo automobiliu, gali būti varginanti kelionė, nespėsit pamatyti tai, ką matytumėt sėdėdami keleivio vietoje, nuolatinis ir ilgas žiūrėjimas į kelią sekina. Na, o kelionė patogiu mikroautobusu, gali būti labai maloni. Vairuoti nereikia, mėgaujatės gražiais vaizdais, pavargęs snaudžiat, o kai norit žiūrit mėgstamą filmą, nes čia yra nemokamas internetas.

Keleivių pavežimo paslaugas teikiančios įmonės nori, kad jūsų kelionė būtų komfortiška, kad užtruktų tiek kiek turi užtrukti, o papildomas keleivio draudimas suteiktų saugumo jausmą. Šios įmonės, dėl kelionės kokybės ir saugiai pasiekto tikslo, renkasi maršrutus mokamais keliais. Keleivius veža erdviais mikroautobusais, kuriuose yra:

  • Kondicionavimo sistema;
  • Prireikus – papildomas šildytuvas;
  • Nemokamas internetas;
  • Plati sėdima vieta;
  • Audio aparatūra;
  • Ir kiti privalumai.

Ar renkatės pažintinę kelionę, ar norit aplankyti giminaičius, gal vykstat studijuoti ar stažuotei, o gal net norit surinkti kelionei savo draugų kompaniją – rinkitės tik kokybiškas, ilgametę patirtį turinčių vairuotojų, teikiamas paslaugas. Daugiau informacijos apie kelionių tvarkaraščius, apie tai, kaip patys galit susiorganizuoti kelionę, kur ir kada kreiptis rasite http://www.olandijakasdiena.lt/paslaugos/keleiviu-pervezimas/vezame-i-vokietija/.

 

 

(Perskaityta per mėnesį: 22, iš jų šiandien: 1.)