Mada

Pavargusios kojos nori poilsio ir lengvų batų

crocsai-vyr„Ėjau į parduotuvę pieno, grįžau su naujais batais.“ Šiomis karščiu alsuojančiomis besibaigiančios vasaros dienomis tai nestebina. Įprastais bateliais, basutėmis ir tie 100 metrų iki parduotuvės tampa kančia, kai į lengvai patinusias kojas veržiasi anksčiau laisvų buvusių basučių raišteliai, o apie batelius negali būti nė kalbos – į juos net neįmanoma įgrūsti pėdos. Ieškantieji išeities tokioje situacijoje perka dydžiu didesnę atvirą avalynę ar prisimena apie crocs‘ų egzistavimą. Būtent tokiomis akimirkomis pastarieji yra puiki išeitis nepaisant vis dar prieštaringo jų vertinimo.

Crocs paplitimą ir populiarumą supranta visi kurie jais pavaikšto bent valandą. Lengvi kaip pūkas batai sveria vos 30 gramų. O ir platus pagrindas suteikia laisvę pėdai – batai netrina, nespaudžia, todėl patogu tiek einant į ilgus pasivaikščiojimus tiek dirbant stovimą darbą. Būtent tų profesijų atstovai, kuriems dažniausiai tenka stovėti, greičiausiai įvertino crocs privalumus – medikai, kirpėjai, pardavėjai. Kadangi crocs yra itin patvarūs, juos nudėvėti tikrai sudėtinga ir dažniau nusibosta nei yra nudėvimi. Tad pirkti apsimoka – vienkartinė investicija į ilgaamžius batus, kurie niekada nenutrins, nespaus ir nenuvils, kuomet reikės įveikti ne vieną kilometrą ar ilgai trypti vienoje vietoje.

Kitoje barikadų pusėje – stilistai, mados gerbėjai ir puoselėtojai, kurie tik žiūri į crocs ir nežino kaip juos derinti prie aprangos, nes jie paprasčiausiai nesiderina. Visgi crocs esmė nėra atitikti stiliaus standartus, o būti patogia avalyne. O norintys kiek papuošti šią ir taip ryškią bei spalvingą avalynę, gali įsigyti specialius aksesuarus – gėlytes ar figurėles, kurios tvirtinasi į crocs‘ų viršutinėje dalyje esančias skylutes. Mielus pagražinimus itin mėgsta vaikai.

Nors batai crocs nėra laikomi stiliaus vedliais, jie nėra inkrustuoti svarovskiais, tačiau itin lengvi, patogūs, neleidžiantys prakaituoti kojai batai gaminami iš specialios medžiagos, kurios formulė nėra vieša. Jie nėra pigūs, todėl crocs akcija bei išpardavimas yra itin laukiami visais metų laikais. Būtent akcijos leidžia sutaupyti bei įsigyti originalių kokybiškų crocs už prieinamą kainą. Svarbiausia nesusigundyti pigiais padirbiniais, kurie neturi originaliems crocs būdingų teigiamų savybių.

(Perskaityta per mėnesį: 102, iš jų šiandien: 1.)