Transportas

Ar pigu išsinuomoti automobilį Vilniuje?

automobiliu nuoma VilniujeDaugeliui žmonių automobilių nuoma asocijuojasi su prabanga. Štai jūs atvykstate į didelį miestą ir norite apžiūrėti jį patys – nenorite naudotis viešuoju transportu, kuris suka ratus apie tas pačias vietas (o dar kai kuriuose miestuose būna brangus ir nepatogus), nesinori visą laiką vaikščioti pėsčiomis, nes galima labai greitai pavargti, tačiau norisi daug ką pamatyti. Taigi, ką rinktis?

Skirtingos klasės automobiliai nuomai

Automobilių nuoma Vilniuje gali būti tinkamas sprendimas, kadangi dabar kainos yra visai nedidelės, o pasirinkimas tikrai platus. Jeigu važiuojate tik dviese ir nenorite, kad automobilis kainuotų jums daug pinigų, tuomet visuomet galite pasirinkti ekonominės klasės automobilių nuomą Vilniuje. Tokie automobiliai kaip Opel Corsa ir Toyota Yaris dabar yra nuomojami labai pigiai – viena diena gali kainuoti tik 115 litų, o jeigu norite išsinuomoti tokį automobilį iš karto dviems savaitėms, tuomet viena diena kainuos vos 90 litų. Ir ne be reikalo šie automobiliai yra vadinami ekonominės klasės – nors jais patogu važiuoti ir galima jaustis saugiai, bet degalų šie automobiliai reikalauja tikrai nedaug, tad tai būtų pats taupiausias variantas, jeigu norėtumėte pasinaudoti automobilių nuoma Vilniuje.

Jeigu norite kažko labai kompaktiško, tuomet galite išsinuomoti Renault Megane arba Mazda 3 – šie automobiliai yra nedideli, todėl jais galėsite puikiai manevruoti net ir Vilniaus senamiestyje, kuris, kaip žinia, dažnai būna gana sudėtingas vairavimui, ypač piko metu. O juk kiekvienam žmogui, atvykusiam į Vilnių, būtent ir norisi iš pradžių apžiūrėti gražųjį senamiestį.

Kompaktiški automobiliai kainoja panašiai kaip ir ekonominės klasės – už 120 litų tikrai rasite puikų automobilį, o jeigu ruošiatės į ilgesnę kelionę (pavyzdžiui, dviems savaitėms), tuomet tikrai verta išsinuomoti tokį automobilį už 90 litų parai.

Automobilių nuoma Vilniuje jums taip pat pasiūlys ir vidutinės klasės automobilius, kurie yra šiek tiek brangesni, tačiau su gausybe patogumų. Pavyzdžiui, jums tikrai patiks prasilėkti su naujuoju Ford Mondeo arba Toyota Avensis.

O jeigu planuojate ilgesnę išvyką į gamtą ar į kitą miestą su visa šeima, tai jums tikrai patiks minivenų nuoma – dabar galite išsinuomoti pačius patogiausius minivenus, kurie tikrai pravers kelionėje, iškyloje, gamtoje. Kai kurie minivenai yra specialiai pritaikyti ilgoms išvykoms į gamtą, tad jūs tikrai nustebsite, kiek daug patogumų juose galima rasti. Tokių automobilių nuomos kainos prasideda nuo 160 litų, tačiau jeigu išvykstate ilgam laikui, tai kaina gali sumažėti iki 140 lt arba dar mažiau.

(Perskaityta per mėnesį: 50, iš jų šiandien: 1.)