Laisvalaikis

Eurovizija – ar galima žiūrėti per internetą?

Ar žinote, kad internetas dabar kiekvienam norinčiam suteikia galimybę žiūrėti įdomiausias TV laidas, serialus ir filmus tiesiog per interneto naršyklę? Gerai paieškojus, atrasite tikrai nemažai įdomių video portalų, kuriuose galėsite pasižiūrėti mėgstamas laidas visiškai nemokamai.

Eurovizija transliacija internetu jau tapo labai populiari prieš kelerius metus, kadangi daugelis žmonių, negyvenančių Lietuvoje, nori pasižiūrėti euroviziją su komentarais iš Lietuvos komentatoriaus. Taigi, labai džiugu, kad yra keli tinklapiai, kurie rodo eurovizija online su tikrai nebloga kokybe. Žinoma, nemažai kas priklauso ir nuo to, koks pas jus internetas – jeigu internetas geras, tuomet galimas daiktas, kad eurovizija transliacija bus net gi geresnė, nei per televizorių.

O jeigu jūs nespėjote pasižiūrėti tiesioginės transliacijos, tuomet internetas suteiks jums dar vieną patogų privalumą – bet kada galėsite atsisiųsti norimą eurovizijos laidą iš interneto ir žiūrėti per savo kompiuterį net neprisijungus per internetą. Ši galimybė yra teikiama visiems nemokamai, tad jeigu tik norėsite, visuomet pamatysite visus savo mėgstamiausius Eurovizijos atlikėjus ir jų pasirodymus.

Be abejo, peržiūrėję eurovizijos konkursą, jūs norėsite atsisiųsti ir mėgstamiausias dainas – tai galėsite padaryti eurovizija online portale, kuriame įmanoma visas norimas dainas atsisiųsti mp3 formatu. Be abejo, geriausia audio failo kokybė galėtų būti .wav, tačiau daugiausiai šiuo metu internete yra būtent mp3 formato kūrinių – jie yra labai patogūs tuo atžvilgiu, kad jūs galite juos įsidėti ir į mp3 grotuvą, ir į planšetinį kompiuterį, ir į savo mobilų telefoną.

Aišku, eurovizija online ir eurovizija transliacija nėra vienintelės pramogos, kurias jums dabar gali pasiūlyti geriausi pramogų portalai internete. Galite žiūrėti ir kitus didžiuosius įvykius, pavyzdžiui, Oskarų apdovanojimą, Kanų kino festivalį, taip pat turėsite galimybę pamatyti ir pasaulio krepšinio čempionatą, kuris jau nenumaldomai artėja.

Taigi, pramogų internetas gali suteikti labai daug, o geriausia yra tai, jog visos jos yra nemokamos, tad sutaupysite tikrai daug, jeigu žiūrėsite mėgstamą filmą namie, o ne eisite į kokį nors kino teatrą.

(Perskaityta per mėnesį: 135, iš jų šiandien: 1.)