Laisvalaikis,  Namai,  Ne į temą,  Paslaugos

Pirties nuoma

Lietuviškos pirties nuoma dabar galima pasinaudoti ne tik didžiausiuose poilsio kurortuose, bet ir privačiose sodybose. Norintys pasimėgauti tokia pramoga pirmiausia turėtų apžvelgti kurios sodybos ar privatūs pramogų kompleksai gali pasiūlyti geriausias sąlygas. Matote, kiekvienoje vietoje dažniausiai nustatomi skirtingi įkainiai, bet jie skirtingi yra todėl, kad kiekviena vieta siūlo vis kitą pasirinkimą. Ne visur tos pirtys yra vienodos, tuo labiau, kad vienos gali būti pritaikytos tik poilsiui, kitos gali būti pritaikytos šventėms ir t.t. Čia labiau reikėtų pavartyti populiariausius sodybų katalogus, nes juose galima filtruoti visas vietas pagal siūlomų pirčių kriterijų.

Dauguma sodybų nevengia akcentuoti, kad kai kurios vietos yra tokios privačios, jog niekas negalės nei akies krašteliu stebėti ką veikiate. Jeigu norite pasimėgauti poilsiu ir ramybe dviese, tada tokia vieta jums bus pats tas. Matote, tokios vietos dažniausiai yra įsikūrusios kiek atokiau nuo gyvenviečių, o dauguma jų apskritai yra randamos tik vienkiemiuose. Tai yra bene geriausias pasirinkimas. Žinoma, nepamirškite, kad tokios vietos siūlo ir skirtingas paslaugas bei galimybes. Kai kurios iš jų tuo pačiu gali pasiūlyti ir nakvynę dviem, kitos vietos tokios galimybės galbūt ir nepasiūlys. Vienos vietos tokias pirtis nuomoja paromis, kitos – valandomis, tad čia jau patiems reikėtų detaliau išsiaiškinti kiekvieną pasiūlymą.

Kas liečia pirties nuoma šventėms, reikėtų pabrėžti, kad pirtis yra tik vaizdinis žodis, nes čia labiausiai reikėtų akcentuoti būtent sodybas. Tos sodybos dažniausiai yra siūlomos didelėms šventėms, kuriose dalyvauja ne viena dešimtis žmonių. Aišku, viskas priklauso nuo sodybos apimties – vienos yra erdvios ir didelės, kitos yra skirtos tik mažoms žmonių grupelėms. Kiekvienu atveju turėtumėte detaliai išaiškinti apie tokios vietos nuomos galimybes, nes jeigu norite pirties, turite pasidomėti kokia kaina būtų su visa pokylių sale ir t.t. Kai kurios vietos apskritai, pasibaigus švenčių bumui, siūlo tik valandinį laikotarpį, tad kai kurios patalpos gali būti net neparuoštos šventėms. Visada siūlome pirmiau visko kruopščiai išsiteirauti – tik tada žinosite ar pasirinkote tinkamą vietą šventei.

(Perskaityta per mėnesį: 52, iš jų šiandien: 1.)