Finansai

„PRO BRO Group“ efektyvina grupės įmonių valdymą

Švaros paslaugų bendrovių grupei „PRO BRO Group“ priklausančio „PRO BRO Express“ tunelinių plovyklų verslo vystymo direktoriumi tapo pernai prie grupės prisijungęs Aurimas Stikliūnas. O Lina Žagarienė prisijungia prie UAB „Švaros brolių“ įmonės valdybos ir toliau tiesiogiai kontroliuos „Švaros brolių“ prekės ženklu veikiančius verslus.

„Nuolat augdami ir keldami sau ambicingus tikslus, ne mažiau rūpinamės ir veikiančių verslų efektyviu valdymu. Todėl tikiu, kad Aurimo lyderystė ir kruopštumas, užtikrins „PRO BRO Express“ tinklo našumą ir rezultatyvumą, o Linos indėlis valdyboje padės kurti dar didesnę vertę klientams ir investuotojams“, – sako Evaldas Kinderis, „PRO BRO Group“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas.

A. Stikliūnas prie „PRO BRO“ prisijungė praėjusių metų rudenį. Iki tol jis vienerius metus vadovavo Lietuvos oro uostų įmonei, taip pat 6 metus vadovavo aviacijos paslaugų departamentui. Prieš tai patirtį kaupė finansinių technologijų srityje veikiančioje „ScanOil International“, bei energetikos srityje veikiančiose „Euroelectric“ ir „Nordic Energy Link“ įmonėse, kur užėmė įvairias vadovaujančias pareigas.

Lina Žagarienė, iki šių pokyčių ėjusi UAB „Švaros broliai“ direktorės pareigas, prisijungia prie įmonės valdybos ir toliau tiesiogiai kontroliuos „Švaros brolių“ prekės ženklu veikiančius verslus – bekontaktes plovyklas, automobilių švaros centrus ir patalpų valymo verslą.

„PRO BRO Group“ priklausanti uždaroji akcinė bendrovė „Švaros broliai“ yra tunelinių plovyklų „PRO BRO Express“ valdytoja Lietuvoje. Tuo tarpu „Švaros brolių“ prekės ženklu veikiantys verslai yra valdomi kitų „PRO BRO Group“ grupės įmonių.

Pranešimą paskelbė: Aurimas Žukauskas, Integrity PR, UAB

„PRO BRO Group“ efektyvina grupės įmonių valdymą

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)