ratų balansavimo staklės
Transportas

Ratų balansavimo staklės ir jų pasirinkimas

Kiekvienais metais du kartus per metus plūsteli banda, kai visi važiuoja į servisu ir keičiasi ratus. Vieni to išvengia, nes važinėja su universaliomis padangomis, kurios tinka ir žiemą, ir vasarą. Kiti to išvengia, nes turi du atskirus komplektus ratus vasarai ir žiemai jau padangomis ir ratlankiais kartus. Kai servisus užgula ši klientų banda, jiems tikrai nesinori, kad sugestų padangų montavimo arba ratų balansavimo staklės. Todėl reikia rinktis tokias, kurios yra tikrai kokybiškos ir patikimos.

Šiais dviem laikotarpiais būna tikrai didelis klientų antplūdis servisuose. Galima teigti, jog kiekviename servise būna tiek klientų, kad staklės nustoja dirbti tik tada, kai mechanikai pietauja arba jau pasibaigia darbo valandos. Tad ratų balansavimo staklės turi būti kokybiškos, funkcionalios ir greito veikimo. Visos balansavimui skirtos staklės turi daug skirtingų charakteristikų, todėl reiktų neskubėti ir pasirinkti tinkamas. Kitais atvejais tektų ilgiau su jomis dirbti, norint atlikti veiksmus, arba nusipirkus prastas, tai jos dažnai gestų.ratų balansavimo staklės

Kiekviena serviso įranga turi daugybę techninių charakteristikų, ratų balansavimo staklės jų turi tikrai nemažiau. Vienas svarbiausių veiksmų yra tas, kiek jos yra automatizuotos. Vienos gali nenuskaityti nei vieno rato matmens ir viską tektų suvedinėti rankiniu būdu. Staklėms yra labai svarbu, kad jos nuskaitytų atstumą iki ratlankio, rato skersmenį ir rato plotį. Dažniausiai visos staklės turi pastarąsias dvi matavimo funkcijas. Vadinamosios 3D ratų balansavimo staklės yra pažangesnės ir gali nuskaityti visus tris matmenis.

Matmenų nuskaitymas yra viena pagrindinių funkcijų, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis. Taip pat yra svarbu per kiek laiko atlieka matavimus; jog parodytų svarelių lipdymo vietą; svarbu, kad vyktų greitas rato užspaudimas. Patogus liečiamas ekranas tikrai irgi naudingas pasirinkimas, taip ratų balansavimo staklės taptų dar greitesnės. Iš techninių savybių yra svarbų yra svarbu koks gali būti maksimalus ratlankio plotis ir skersmuo. Tad jeigu prieš sezoną ieškosite kokybiškų ir patikimų staklių, geriau netaupyti šioje vietoje. Kitu atveju teks greitai ieškotis vėl naujų, kurios taip greitai nenuviltų.

(Perskaityta per mėnesį: 43, iš jų šiandien: 1.)