Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ratų balansavimo staklės reikalingos kiekvienam servisui

ratų balansavimo staklės

Kiekvienas servisas turi būti unikalus, kitu atveju klientai tiesiog nežinos kodėl būtent geriausias pasirinkimas yra kreiptis į tokį servisą. Net tiems, kurie ieško tiesiog paprasčiausios paslaugos bet kurioje srityje, vis tiek yra priežastis kodėl būtent yra pasirinktas vienas ar kitas variantas. Galbūt tai yra kaina, galbūt tai yra paslaugos kokybė, galbūt traukia specialistų aptarnavimas arba tiesiog išskirtinės sąlygos. Todėl taip yra kai yra renkamasi kodėl balansuoti ratus pas vienus arba kitus. Todėl ratų balansavimo staklės servisui yra naudingos, jeigu jis yra kažkuo išskirtinis iš konkurentų.

Būtent ratų balansavimo paslaugą teikia daugelis servisų, kadangi tai ypač dažnai atliekamas remontas. Bent du kartus į metus tikrai galima sulaukti vieno kliento tame pačiame servise. Kai kurie lankosi dažniau, kai kurie važinėja su universalaus sezono padangomis, todėl galima sakyti, kad keli kartais į metus yra vidurkis. Tad įsivaizduokite, jeigu servisas neturi staklių, tai kiek jis praranda potencialių klientų? Juk tie patys klientai, po gerai suteiktos paslaugos, taptų lojalus ir visada kreiptųsi tik į vieną aptarnaujantį servisą. Tad ratų balansavimo staklės yra tiesiog būtinos ir reikalingos servisui, norint didinti klientų ratą.ratų balansavimo staklės

Konkurencija yra tikrai didžiulė, tad teikiant paslaugas tikrai nėra kada daryti klaidų. Po kurių klientas negrįš. Tačiau šiuo atveju, neverta neturėti šių staklių, kurios padėtų didinti klientų ratą. Ratų balansavimo staklės nekainuoja daug, tačiau atsiperkamumas yra tikrai didelis. Kadangi vairuotojai yra priversti keisti padangas du kartus į metus, tai pačio piko metu šios staklės tikrai atsipirktų. Viso labo pats pikas užtrunka kelias savaites, todėl turbūt sunku rasti servisui įranga, kuri taip greitai atsipirktų.

Kitas dalykas yra tas, kad jeigu klientui atliekate įprastas kitas remonto paslaugas, tai turėti visą paslaugų paketą yra tikrai būtina. Klientui nėra patogu, kai vienus įprastus remonto darbus atlieka viename servise, kitų remonto paslaugų atlikimui reikia ieškoti kito serviso. Ratų balansavimo staklės yra naudojamos daugelyje servisų, todėl klientas nuvažiavęs šios paslaugos į kitą servisą, gali pamatyti, kad ir kitus remonto darbus atlieka jūsų konkurentai. Tokiu atveju jūs netgi ir prarasite iki šiol lojalų klientą.

(Perskaityta per mėnesį: 31, iš jų šiandien: 1.)