Reklaminių plotų nuoma
Verslas

Reklaminių plotų nuoma – puikus pasyvus verslas

Reklaminių plotų nuomaNieko nebestebina, jog vis daugiau ir daugiau lietuvių ieško papildomo uždarbio. Vienas darbas, kad ir stabilus bei nešantis neblogą atlyginimą, daugeliui tampa tiesiog nepakankamas. Ir dėl vis augančių poreikių, ir dėl to, jog užsidirbti papildomai šiais laikais iš tiesų labai paprasta. Vieni programuoja, kiti savaitgaliais dirba statybose, treti turi sklypą prie judraus kelio ir papildomas pajamas jiems neša reklaminių plotų nuoma. Pastarasis variantas ko gero labiausiai patrauklus. Ir būtent dėl to, jog reikalauja mažiausiai jūsų laiko.

Jeigu yra tekę keliauti po tankiau apgyvendintas vietoves, didesnius Europos ir pasaulio miestus, greičiausiai atkreipėte dėmesį, jog juose lauko reklamos yra žymiai daugiau nei pas mus. Net kaimyninėje Lenkijoje miestai ir pravažiuojami miesteliai mirga nuo reklamų. Čia stendais ir plakatais apklijuotos net gyvenamųjų namų tvoros, stogai ir bet kurios kitos vietos, kur reklama galėtų būti matoma. Lenkai yra verslūs žmonės, ir tokia proga pasinaudoti pasyviomis pajamomis aktyviai naudojasi. Labai gali būti, jog nuomojamų reklaminių plotų ateityje stipriai daugės ir pas mus.

Tad jei esate vienas tų, kuriems priklauso žemės sklypas ar koks nors namas judrioje vietoje, drąsiai galite pagalvoti apie reklaminių plotų nuomą. Bent jau pasidomėti galimybėmis, kainomis ir pasiskaičiuoti potencialų uždarbį tikrai verta. Žinoma, jei tai jūsų gyvenamas namas ir jokiais plakatais jūs jo apkabinėti nenorite, tuomet ir nereikia.

Kartais net neturint savo sklypo ar namo geroje, judrioje vietoje galima sėkmingai užsiimti reklaminiu plotu nuoma. Kaip? Labai paprastai. Tiesiog tą sklypą išsinuomoti. Apleisti žemės sklypai, ypač nedideli ir žemės ūkiui nepatogioje vietoje nuomojami labai pigiai. Bet jei jie yra kur nors šalia autostrados, ant kalniuko, per daug neapaugę krūmais – sėkmė reklamos plotų nuomos versle garantuota. Jei tik matote pardavimo ar nuomos skelbimuose ką nors panašaus, būtinai pasidomėkite kainomis, gal atradote aukso gyslą.

Gana konservatyvius lietuvius nuo papildomų pajamų dažnai atgraso ir įsivaizduojama biurokratija bei mokesčiai. Tačiau taip toli gražu nėra. Norėdami pastatyti reklaminį stendą ar tiesiog ant savo tvoros pakabinti reklaminį plakatą ir gauti už juos pajamas, turėsite viso labo registruoti individualią veiklą ir mokesčius mokėti tik nuo uždirbtų pinigų. Kai kuriais atvejais norint užsiimti reklama reikia ir savivaldybės leidimo, tačiau šiais laikais jie gaunami gana paprastai ir kainuoja tikrai nedaug. Bet kokių atveju bent jau viskam išsiaiškinti daug resursų tikrai nereikės. O turint informaciją ir preliminarius skaičius jau galima priimti pamatuotus sprendimus.

(Perskaityta per mėnesį: 40, iš jų šiandien: 1.)