padangų montavimo staklės
Transportas

Padangų keitimo sezonas prasideda

Lietuvos kelių eismo taisyklės nurodo, kad vasarinės padangos į žiemines turi būti pakeistos iki lapkričio 10d. Kadangi jau tuo metu oro temperatūra būna reguliariai mažesnė, kas neigiamai įtakoja vasarinių padangų sukibimą su asfaltine, žvyrine ir ypač su cementbetonio danga. Todėl šis įstatymas yra reikalingas ir transporto priemonių vairuotojai neturėtų į tai žiūrėti pro pirštus.

Daugelis lietuvių yra įpratę padangas keistis tada, kai jau ateina ta riba, kai privaloma važinėti su žieminėmis padangomis. Nors tą galima daryti jau atėjus paskutinei spalio savaitei. Todėl serviso mechanikai sulaukia didelio klientų antplūdžio, kadangi visi suvažiuoja paskutiniu metu, o daugelis dar nori po savo darbo valandų. Tad serviso mechanikai pačiame įkarštyje turi būti puikiai pasirengę, taip pat ir jų naudojama technika. Norint pasikeisti padangas reikia vos kelių serviso įrenginių: padangų montavimo staklių ir ratų balansavimo staklių. Tačiau patogumui patartina naudoti ir keltuvą bei pneumatinę įrangą.padangų montavimo staklės

Norint atlaikyti dideles darbų apkrovas yra reikalinga puikiai tam parengta serviso įranga. Padangų montavimo staklės ir ratų balansavimo staklės turi būti itin kokybiškos ir patikimos. Juk tikrai nesinorėtų, kad vidurį klientui atliekamų darbų staklės sugestų. Taip liktų ne tik aptarnaujamas klientas nepatenkintas, bet ir visi kiti eilėje esantys ar užrašyti klientai. Todėl reiktų vengti tokių staklių, kurios iš karto, tik pamačius ir pradėjus domėtis, sukelia nepasitikėjimą. Yra nemažai gamintojų, kurių gaminama įranga atitinka visus kokybes standartus.

Siūloma, kaip ir daugelyje kitų sričių, rinktis iš Vakarų Europos gamintojų asortimento. Žinoma, vokiška įranga kainuos brangiau, nei kokia nors kiniška, tačiau jūs naudosite įranga, kuri jums tarnaus ilgai. Daugelį suvilioja tokios įrangos kaina, tačiau kai renkamasi, pavyzdžiui, padangų montavimo staklės, reikia atminti, kad už suteiktas kokybiškas paslaugas klientas liks labiau patenkintas.

Taigi, ruoštis padangų keitimo sezonui reiktų tikrai ne paskutiniąją savaitę, tas galioja ne tik vairuotojams, bet ir servisams. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir ateityje bus didelis klientų antplūdis. Juk Lietuvoje šiuo metu yra registruota virš 2 milijonų transporto priemonių ir daugeliui jų reikės pasikeisti ratus. Todėl servisų vadovai turi atminti, kad geros padangų montavimo staklės bei ratų balansavimo staklės turi būti kokybiškos ir patikimos. Tai lems didesnę verslo sėkmę šį laikotarpį.

(Perskaityta per mėnesį: 58, iš jų šiandien: 1.)