Verslas

Smėliavimas ir ekpertų patarimai

Smėliavimas – kam jis?

Kodėl yra reikalingos smėliavimo paslaugos? Greičiausiai daugelis klientų pagalvoja apie šios paslaugos pirkimą, tačiau ne visi žino, kad smėliavimas, tai didžiulė nauda jūsų technikai. Taip, pirmiausia ši paslauga naudojama būtent technikos priežiūrai. Vienas dažniausiai smėliuojamų daiktų tai ratlankiai, automobilių kėbulai. Būtent smėliuojant yra nuvalomi specialūs paviršiai ir paruošiami dažymo darbams. Geras dažytojas iškarto pasakytų, kuris paviršius yra nusmėliuotas, o kuris buvo valomas rankiniu būdų. Akivaizdžiai skiriasi kokybė. Gerai arba kitaip sakant tinkamai paruošti paviršiai, tai ne tik geresnis dažymo rezultatas, tačiau, tai viena geriausių priemonių prieš korozija. Juk nesinori, kad jūsų suremontuotas automobilis ar žemės ūkio technika po pusės metų parodytų rūdis. Taip, smėliavimas būtent ir skirtas, norint tinkamai ir labai švariai nuvalyti visus paviršius. Tačiau, smėliavimo paslaugas teikiančios kompanijos žino, kad gerai paruošti paviršiai, tiesiog ilgiau tarnauja. Smėliuojami ne tik ratlankiai ar automobilių kėbulai. Nors Lietuvoje nėra daug gamyklų, tačiau įvairių metalinių konstrukcijų priežiūrai naudojamas būtent smėliavimas. Juk rankomis nenuvalysi tokių didžiulių plotų.

Smėliavimas Kaunas

Šiandien, Kaunas išskiriamas, kaip tas miestas, kuriame yra dažniausiai naudojama smėliavimo paslauga. Taip yra todėl, kad šiame didmiestyje jau nuo senų laikų klesti automobilių autoservisai, kurie remontuoja didelius kiekius transporto priemonių. Smėliavimas Kaunas greičiausiai bus ta paslauga, kuria norėsite užsisakyti net kelis kartus. Juk pirmą kartą išbandžius paslaugą ir pamačius, kokius rezultatus galima pasiekti, natūraliai kyla noras dar kartą užsisakyti paslaugas. Vienas geriausių rodiklių parodančių, kad ši paslauga yra labai naudinga, tai, kad nemaža dalis klientų atkeliauja pagal draugų rekomendacijas. Tie, kas išbandė paslaugas žino, kad smėliavimas nėra ta paslauga, kuria galima lyginti su kitomis. Tvarkingai ir kruopščiai nuvalyti paviršiai, tai pirmiausia kokybiškas automobilio nuvalymas ir pateikimas dažymo darbams.

Smėliavimas ir įranga

Ko gero ne vienas yra pagalvojęs apie tokios įrangos įsigijima. Juk visiškai suprantama, kuomet rinkoje tokia didelė paklausa, norisi, kad būtų galima teikti aukšto lygio paslaugas ir žinoma nemažai iš to uždirbti. Visgi, tie klientai, kuri sugalvoja įsigyti smėliasrovę, susiduria su ne ką mažesne problema. Didelis pasirinkimas ir nemažos smėliasrovių kainos įtakoja ir tai, kad kartais iš tiesų yra geriau tiesiog užsisakyti paslaugas, nei investuoti į tokios įrangos įsigijimą.

(Perskaityta per mėnesį: 71, iš jų šiandien: 1.)