Namai,  Ne į temą,  Paslaugos

Santechniką rinktis reikia pagal jo pažangumą

santechnikaDabar visiems, kuriems reikalingas santechnikas Vilniuje reikėtų žinoti, jog šie specialistai paslaugų įkainius visuomet nustato ne pagal tai kokie darbai laukia, o pagal tai kiek laiko sugaištama tų darbų atlikimui. Dauguma mano, kad visos paslaugos visuomet įkainojamos pagal nustatytą santechniko valandinį įkainį, tačiau realybė yra tokia, kad jis pinigus ima už konkretų darbą. Kiekvienas darbas gali būti įvertinamas skirtinga suma, nes paprasčiausiai vieną galima atlikti greitai, o kito darbo atlikimui gali prireikti ir kelių dienų ar net savaičių. Štai kodėl pirmiausia turėtumėte ieškoti tų santechnikų, kurie iš anksto nurodo kokios daugmaž kainos vyrauja.

Santechnika yra labai plati, nes su šia sritimi susiję tokie darbai, kurie atliekami avarijų atveju, taip pat į šią kategoriją įeina viskas kas susiję su vandentiekio pajungimu, kanalizacijos sistemų įvedimu ir t.t. Kiekvienas darbas užima skirtingą laiką, todėl įprasta, kad vieni ims didesniu užmokesčius, o kiti mažesnius. Kainos priklauso nuo to, kokią įrangą naudoja pasirinkta santechnikų komanda ar pavienis santechnikas. Jeigu jūs kviečiate specialistą dėl kažkokios avarinės situacijos, tai logiška, kad suma neturėtų būti labai didelė, bet jeigu jūs kreipiatės dėl išankstinių darbų tarkime – statybose, tai čia kainos bus gerokai didesnės. Visos paslaugos įkainojamos pagal santechnikų patirtį, turimą įrangą ir t.t.

Jeigu santechnikas dirba tokius darbus, kur reikia nemažai fizinės jėgos ir papildomo laiko, tai jam turėsite mokėti papildomą pinigų sumą. Apie ką kalba eina? Pavyzdžiui, jeigu bus vedamas vandentiekis nuo šulinio, tai tada logiška, kad teks kasti griovius, o to iš tiesų santechnikai neturėtų daryti. Griovius kasti tektų jums patiems arba tiesiog samdysite papildomus žmones. Geriausia tai, kad santechnikai neretai teikia ir papildomas paslaugas, tad galbūt pavyks susitarti, jog už sutartą sumą tie grioviai būtų iškasti ir jų pačių. Kai kurie turi ir specialią techniką, kuri padeda tuos griovius iškasti daug greičiau nei kasant rankomis. Tad, jeigu norite pigių paslaugų, tai santechnikus rinktis turėtumėte pagal jų pažangumą.

(Perskaityta per mėnesį: 87, iš jų šiandien: 1.)