Namai,  Paslaugos

Seifų atrakinimas. Profesionalios paslaugos Jums.

seifas

Kuomet seifas yra naudojamas retai, galima net nepastebėti palengva besivystančio spynos gedimo ar raktų dėvėjimosi (ypač jei jie jau turėjo nedidelį defektą ar į seifas buvo apgadintas mėginant laužtis). Todėl tik pabandžius atidaryti seifą gali būti pastebėta, kad raktas neveikia arba yra tam tikras spynos gedimas. Tuomet norint patekti į seifo vidų ir paimti ten laikomus daiktus, nieko kita nelieka, tik bandyti spyną atidaryti avariniu būdu.

Svarbu atsiminti, jog kad ir kaip svarbu būtų kuo greičiau atrakinti seifo turinį, nederėtų patiems imtis jokių drastiškų priemonių. Jie gali būti taikomi tik tais atvejais, kai nėra kitos alternatyvos ir įgyvendinami tik profesionalų. Nors tam tikri metodai gali atrodyti gan paprasti, tačiau modernūs seifai saugumo lygiui palaikyti neretai naudoja ypatingai daug sudėtingų mechanizmų, kuriuos pasitelkiant tik fizinę jėgą galima negrįžtamai sugadinti. Jei reikalingas itin skubus seifų atrakinimas, nesuklysite pasikliaudami atrakinta.lt seifų atrakinimas – profesionalais.

Turima įranga leidžia atrakinti, bei remontuoti praktiškai visų tipų seifų spynas ypatingai greitai ir saugiai. Naudojantis modernia įranga atstatysime, bei perkoduosime seifo kodus. Mūsų meistrai turi daugelio metų patirtį, todėl puikiai nusimanome įvairių seifų gamintojų niuansus. Suteikiame darbams garantijas.

Naudodami sertifikuotą ir šiuolaikišką  įrangą, atstatome seifo kodus, perkoduojame seifų kodines spynas, esant poreikiui keičiame seifų spinas, užraktus ir raktus. Jeigu sugedusi Jūsų seifo spyna ar užraktas, galime jas sutaisyti. Taip pat gaminame visų tipų seifų raktus. 

Skambinkite, jei:

  • Pametėte seifo raktus;
  • Sugedo elektroninis seifo užraktas;
  • Neveikia elektroninis seifo kodas;
  • Seifo durų spynelė neveikia ir patekti į seifą nėra galimybės;
  • Nulaužtas raktas liko seifo durelėse;
  • Reikalinga seifo cilindrų restauracija, bei remontas;
  • Reikalingas seifo spynų perkodavimas ir cilindrų keitimas;
  • Reikalingas seifo rankenų remontas ir keitimas;
  • Pametus raktą, spynos surinkimas (perkodavimas) pagal naują raktų komplektą.

Raktininkai taip pat keičia, tvarko seifines bei kitokio pobūdžio spynas, tvarko duris bei padeda patekti į butą, namą ar automobilį nesugadinus užrakto. Tam naudojama unikali įranga naudojama individualiems atvejams.

(Perskaityta per mėnesį: 38, iš jų šiandien: 1.)