Namai

Sergio Leoni krosnys – rafinuota prabanga jūsų namuose

Sergio Leoni rankų darbo krosnysKrosnys ir židiniai visais laikais asocijavosi su jaukiais namais ir darniu šeimyniniu gyvenimu, tačiau pradėjus populiarėti moderniam interjero stiliui, koklinės krosnys prarado savo populiarumo pozicijas. Visgi, visa mada sukasi ratu, o noras taupyti privertė žmonės atsigręžti į senus ir alternatyvius šildymo būdus. Šiandien pakalbėkime apie skulptoriaus ir krosnininko Sergio Leoni gaminius, kurie jau seniai pelnė pripažinimą visame pasaulyje, tačiau Lietuvoje tik pradeda populiarėti.

Sergio Leoni – italų krosnininkas, kuris savo veiklą pradėjo dar 1961, idealumo ieškojimas ir neblėstanti meilė menui sukūrė išskirtinas ir nekartojamas krosnis, o tuo pačiu vardu pavadinta įmonė iki šiol išlieka ištikima tradicijoms ir aukščiausiems kokybėms standartams. Sergio Leoni krosnys pasižymi rafinuotu paprastumu, kuris savo nuostabiomis formomis, natūralumu ir dizaino sprendimais primena senovės Graikijos bei Romos architektūros šedevrus. Visgi, puikiai žinome, kad akį džiuginančio dizaino tikrai nepakanka ypač tada, kai kalba pasisuka apie krosnis. Sergio Leoni įmonė, norėdama sukurti efektyvų ir ilgaamžį produktą, kuris patenkintų net ir išrankiausių klientų lūkesčius, sugebėjo suderinti naujausias technologijas ir klasikiniu dizainu.

Originalios rankų darbo krosnys savo efektyvumu ir skleidžiama šiluma nenusileidžia, o kartais ir pranoksta šiuolaikines, itin modernias krosneles. Ir visai nenuostabu, juk čia viskas apgalvota ir įgyvendinta iki smulkmenų, pradedant nepriekaištingu, netgi pedantišku fasadu ir baigiant kamino išvedimu per sieną. Aukštos kokybės žaliavos: metalas, keramika bei milžiniškas atsidavimas darbui sukuria ilgaamžį ir patvarų produktą, kuris tampa neatsiejama jūsų namų interjero dalimi, kuri išlieka nepakitusi net metams bėgant. Taigi, tai ilgaamžė investicija, kuri prisidės prie jūsų namų interjero išskirtinumo.

Tiesa, klaidinga manyti, kad klasikinio stiliaus krosnis netinka moderniuose namuose. Priešingai, gerai apgalvotas interjeras ir tinkamai krosniai parinkta vieta sukurs harmoningą moderno ir nemirštančios klasikos duetą, juk krosnies spalvą galite išsirinkti patys, todėl klasikinė krosnelė tikrai neįneš chaoso ir kišo į jūsų namus.

Be to, Sergio Leoni krosnys vertinamas ir dėl savo ypatingų šilumos savybių, jų skleidžiama šiluma maloni, ilgai išliekanti, o kartais netgi gydanti. Taigi, šios rankų darbo krosnys spinduliuos jaukumu, šiluma bei džiugins jus kiekvieną dieną.

(Perskaityta per mėnesį: 412, iš jų šiandien: 1.)