Namai,  ž.

5 dalykai, kurių nevalai, o turėtum!

Laikas prisiminti nuolat ignoruojamus purvinus kampelius ir juos išvalyti! Paruošėme tau sąrašiuką, su dažniausiai pamirštamais nuvalyti namų kampeliais.

Virtuvinės kempinėlės

valymasJos visą dieną plauna to nešvarius indus, sugeria visus nešvarumus (ir bakterijas), tačiau pačios yra ignoruojamos. Virtuvinės kempinėlės nuolat drėgnos, kas yra puiki terpė kauptis ir daugintis mikrobams. Todėl nepamišk karts nuo karto jomis pasirūpinti. Jas galima drąsiai įmesti į indų plovimo mašiną arba gausiai sudrėkinti ir įmesti į mikrobangų krosnelę 3 minutes „pakepti“.

Už baldų

Jei atitrauktum savo šaldytuvą, sofą ar drabužių spintą, garantuotai rastum lobį. Didelių gabaritų baldai paprastai nėra judinami, tačiau tai nereiškia, kad ten nesikaupia purvas. Todėl kartais verta susikaupti ir juos pajudinus išvalyti visus pakampius.

Daugkartinio naudojimo prekių maišelius

Norime būtų ekologiški ir renkamės daugkartinio naudojimo maišelius, tačiau jų neplaudami tik prikaupiama purvo, šiukšlių ir, žinoma, bakterijų. Tad visai neekologiška. Maišelius galima tiesiog įmesti į skalbimo mašiną ir priklausomai nuo jų medžiagos pasirinkti skalbimo rėžimą.

Baldų viršus

Kaip jau minėta, tai, kad nematai dulkių ir purvo, nereiškia, jog jų nėra. Tereikia užlipti ant kėdės ir pasižiūrėti į šviestuvo viršų, į vaizdelį ant spintos viršaus ir pan. Taip pat vertėtų nepamiršti langų rėmų viršaus bei durų staktos viršaus.

Smulkioji elektronika

Ar žinai, jog distancinis televizoriaus pultelis bei tavo telefonas yra didžiausi mikrobų civilizacijos telkiniai tavo namuose? Todėl retkarčiais nuvalyt juos specialias dezinfekuojančiais valikliais.

Švarių namų patarimais dalinosi gyvenimo būdo tinklaraštis neblondine.lt

(Perskaityta per mėnesį: 601, iš jų šiandien: 1.)