Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Signalizacijos montavimas – ne vienintelė apsaugos priemonė

signaliacijos montavimasGaliausiai nusprendėte maksimaliai apsaugoti savo verslą įsidiegdami signalizaciją bei kitas apsaugos sistemas? Tai yra vienas geresnių sprendimų. Svarbu tai, kad tinkamos apsaugos tarnybos pasirinkimas gali garantuoti aukščiausią saugumą ne tik jūsų turto, bet ir darbuotojų atžvilgiu. Jeigu galvojate sudaryti sutartį su kažkuria apsaugos tarnyba, tačiau nežinote kaip viskas veikia, siūlytume paskaityti žemiau – viskas yra kur kas paprasčiau nei įsivaizduojate.

Signalizacijos montavimas yra vienas atsakingiausių darbų – ją sumontavus pagal visus reikalavimus, galime neabejoti – ji veiks nepriekaištingai. Signalizacijos ypatumas yra tas, kad jai suveikus, bus duodamas signalas į mobilųjį telefoną jums, tačiau jeigu sudarote sutartį su apsaugos tarnyba, tai signalą gauna ir jie. Tai gi – be signalizacijos montavimo, jūs gaunate ir kitas paslaugas:

  • Reagavimas yra viena iš pagrindinių paslaugų – esant gaisro ar įsilaužimo pavojui (priklausomai kokią įrangą pasirinkote), netoliese esantis ekipažas bus priverstas kuo skubiau atvykti į reikiamą vietą. Tokiais atvejais, apsaugos darbuotojai apžiūri patalpas, į kurias buvo įsilaužta ar iš kurios buvo gautas gaisro signalas. Turite žinoti – užsisakius pilną paketą, jūs mokate už atvykimą, todėl tai yra finansiškai naudinga – jūs nemokate už tai, jeigu jūsų verslas nepatiria jokių pavojų ir apsaugos tarnybos nėra priverstos važinėtis. Apsaugos darbuotojas, atvykęs į vietą, sulaiko vagis (jeigu tai įsilaužimas), užgesiną gaisrą (jeigu tai jo galimybėms) ir atlieka viską kas tik įmanoma jūsų turtui apsaugoti. Tada, viskam pasibaigus, bus pateiktas specialus aktas, kad pasirašytumėte, jog atvykęs ekipažas tinkamai sureagavo – tai standartinė procedūra.
  • Jeigu jūs užsisakėte ir papildomas paslaugas, tokias kaip pavojaus „pultelis“ tai turite žinoti, kad bet kokiu laiku jūs galite tą pultelį paspausti ir atvykę apsaugos darbuotojai padės jums. Tokios paslaugos dažniausiai aktualios prekybos centruose, kur dirba mažas skaičius apsaugos darbuotojų, taip pat įvairūs barai, kavinės naudojasi tokiomis paslaugomis. Čia vėlgi – atvykę apsaugos darbuotojai jums padės viskuo – iškvies policiją, padės sutramdyti kažkokį pilietį ir t.t. Procedūra ta pati – po visko yra duodamas aktas, kurį dažniausiai pasirašo darbuotojai.

Šių paslaugų dėka, galite jaustis saugūs ne tik plėtodami kažkokį verslą, bet ir tiesiog norėdami ramiai gyventi, nes tokios paslaugos yra prieinamos kiekvienam žmogui.

(Perskaityta per mėnesį: 66, iš jų šiandien: 1.)