Namai

Skandinaviški lauko baldai patogiam poilsiui kieme

Įrenginėjant namus, labai atsakingai renkamės baldus vidaus erdvėms, renkamės ir deriname juos tarpusavyje, kad namuose sukurtume jaukią ir malonią atmosferą. Jeigu turite terasą, kiemą ar didelę teritoriją aplink namą, ne ką mažiau aktualūs baldai ir čia. Vienas populiariausių pasirinkimų –  skandinaviški lauko baldai. Kaip juos išsirinkti ir derinti, kad sukurtumėte jaukią oazę savo kieme?

Terasoms ir balkonams

Lauko baldai yra skirti ne tik kiemams ir pavėsinėms, bet ir mažesnėms erdvėms, tokioms kaip balkonai ar terasos. Daugybė žmonių turi tokias namų erdves ir jose taip pat nori maloniai leisti laiką, o tam reikia sukurti jaukią atmosferą. Tinkamai pasirinkti baldai gali padėti tai įgyvendinti.

Skandinaviški baldai kuriami taip, kad jie skleistų patogumo jausmą ir užtikrintų geriausią komfortą. Kartu tai yra kokybės ir stiliaus sintezė. Tad net ir mažoms erdvėms kuriami baldai, pritaikyti laukui, yra patikimi ir kokybiški. Nedidelėms erdvėms, tokioms kaip balkonai ir terasos, puikiai tiks kėdžių rinkinys ir nedidelis staliukas. Taip pat labai populiarus pasirinkimas – suoliukai su daiktadėžėmis. Taip ne tik sukursite vietas poilsiui, bet ir sutaupysite vietos.

Erdvesniems kiemams ir pavėsinėms

Jeigu gyvenate nuosavame name, turbūt mėgstate leisti lauką savo kieme. Rytais daugelis ten geria kavą ir pusryčiauja, o vakarais gamina vakarienę ir poilsiauja su šeima ar draugais. Tam, kad šis laikas būtų patogus ir malonus, reikalingi kokybiški baldai. Skandinaviški lauko baldai yra geras pasirinkimas. Laukui galite rinktis ne tik suolus su atlošais ir patogius fotelius, bet ir laukui pritaikytus gultus su reguliuojamais atlošais. Jeigu įrenginėjate valgymui skirtą zoną kieme, Jums bus reikalingas ir didelis stalas. Tokių pasirinkimas taip pat yra platus.

Kaip prižiūrėti baldus?

Skandinaviški lauko baldai gaminami taip, kad jie tarnautų ilgus metus. Visgi, jeigu norite, kad baldai atrodytų stilingai ir būtų kokybiški, rinkitės tik geriausias medžiagas. Tačiau net ir tai neužtikrins baldų tarnavimo laiko, jeigu jie nebus tinkamai prižiūrimi. Lauko baldus reikėtų reguliariai valyti. Jeigu jų nenaudojate, juos reikėtų laikyti ten, kur jų nepasieks saulės spinduliai. Taip ilgiau išlaikysite baldų gerą išvaizdą ir jų kokybę.

(Perskaityta per mėnesį: 19, iš jų šiandien: 1.)