Finansai

Skelbiama atranka į „Ignitis grupės paslaugų centro“ nepriklausomos valdybos narės (-io) poziciją

Tarptautinė energetikos bendrovė „Ignitis grupė“ skelbia atranką į dukterinės bendrovės „Ignitis grupės paslaugų centras“ nepriklausomos (-o) valdybos narės (-io) poziciją.  Atsakomybė šioje pozicijoje apims pagrindinių grupės verslo vienetų veiklos palaikymo sritį. Paraiškas į šią poziciją kandidatai kviečiami teikti iki šių metų kovo 5 d.

„Ignitis grupės paslaugų centras“ – vidinis paslaugų centras, teikiantis IT, pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo, teisinių, komunikacijos, turto ir dokumentų valdymo  paslaugas visoms „Ignitis grupės“ įmonių grupės įmonėms. Dėl to, mums vienas pagrindinių lūkesčių kandidatei (-ui), kad jos (-o) kompetencija ir gebėjimai leistų įmonei dar labiau ištobulinti Grupei teikiamų paslaugų kokybę, taip prisidedant prie spartesnio visos Grupės tikslų įgyvendinimo“, – sako „Ignitis grupės paslaugų centro“ valdybos pirmininkė ir „Ignitis grupės“ valdybos narė Živilė Skibarkienė. 

Kandidatei (-ui) į „Ignitis“ nepriklausomos valdybos narės poziciją yra keliami reikalavimai turėti vadovaujamo darbo patirties bei vidinio paslaugų centro veikimo modelio, labiausiai atitinkančio verslų poreikius, išmanymas.

Su visais  į minėtą poziciją keliamais reikalavimais ir informacija apie vykdomą atranką galima susipažinti skelbimuose čia ir čia.

Atrinktas asmuo į „Ignitis grupės paslaugų centro“ valdybos narius būtų skiriamas naujai ketverių metų kadencijai. Atranka bus vykdoma pasitelkiant vadovų ir vadovaujančio personalo paieška užsiimančią agentūrą „J. Friisberg and Partners“.

„Ignitis grupės paslaugų centro“ valdyba sudaroma iš 3 narių: 1 nepriklausomo nario ir 2 bendrovės akcininkų deleguotų atstovų.

Apie „Ignitis grupės paslaugų centrą“

UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“ yra vidinis „Ignitis grupės“ paslaugų centras. Čia sutelkiamos kartotinės ir palaikančios paslaugos ar veikla, funkcijos ar jų dalis, kurių reikia Grupei greitai ir efektyviai konkuruoti (įgauti pranašumą), taupyti kaštus, išgauti sinergiją, didesnę kokybę, kontrolę, skaidrumą, taip pat turėti ekspertiškumą ir kompetencijų centrą, gebantį aptarnauti globalią organizaciją.

Pranešimą paskelbė: Laura Beganskienė, UAB „Ignitis grupės paslaugų centras“

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)