šokių pamokos jaunavedžiams
Paslaugos

Šokių pamokos vestuvėms padeda pasiruošti gražiausiam gyvenimo šokiui

Ar žinote, ką pamiršta nemaža dalis būsimų jaunavedžių, kurie ruošiasi savo gražiausiai gyvenimo šventei? Taip, tai yra vestuvinis šokis. Žinoma, kai kuriose vestuvėse jaunavedžiai vestuvinį šokį praleidžia, tačiau taip būna labai retai. Tuo tarpu, jei jūsų vestuvės bus pakankamai didelės ir jūs ruošiatės į jas pakviesti ne vieną dešimtį svečių, vargu ar vestuvinio jaunavedžių šokio galėsite išvengti – juolab, kad nėra jokios priežasties, kodėl turėtumėte to atsisakyti. Juk šis šokis suartina ir suteikia nepamirštamų akimirkų, kurios prisimenamos visą likusį gyvenimą.

Todėl jei dar nebuvote spėję pagalvoti apie šio aktualaus ir svarbaus klausimo sprendimą, jums gali praversti šokių pamokos jaunavedžiams. Ir nepaisant to, kad galbūt apie tokią galimybę iki šiol jums nebuvo tekę girdėti, tai tikrai nereiškia, kad šios paslaugos atsirado visai neseniai. Jau ne vienerius metus pastebimas būsimų jaunavedžių susidomėjimas šokių pamokomis. Tai rodo, kad susižadėjusios poros į savo vestuves žvelgia labai rimtai ir sau kelia kaip įmanoma aukštesnius reikalavimus. Toks požiūris yra sveikintinas ir džiuginantis, kadangi tokie veiksmai tik dar kartą patvirtina, kokią didelę reikšmę mūsų gyvenime turi vestuvių šventė.

Žinoma, labai svarbu, kad šokių pamokas norėtų lankyti tiek būsima nuotaka, tiek ir būsimas jaunikis. Trumpiau tariant, turėtų būti abipusis susitarimas ir vyrauti pasitikėjimas vienas kitu. Tai aktualu dėl kelių priežasčių. Visų pirma reikėtų suprasti, kad vestuvinis šokis nėra tik labai gerai išmokti techniniai judesiai. Šis šokis savyje slepia kur kas daugiau. Jame turėtų persipinti didelė meilė, aistra, prisirišimas, pagarba, atsakomybė ir daugybė kitų malonių jausmų, be kurių nebūtų galima įsivaizduoti ilgos ir sėkmingos santuokos. Todėl abu būsimi jaunavedžiai turėtų šį šokį jausti vienodai. Jie turėtų pasistengti suprasti vienas kitą ir šokio metu judėti ne kaip du atskiri žmonės, o kaip neperskiriama visuma. Taip pat šokio pamokų suderinimas tarpusavyje svarbus ir dėl laiko klausimo – visiškai suprantama, kad galite turėti skirtingą dienotvarkę, todėl norėdami, kad nekiltų jokių pykčių ir nesusipratimų, turėtumėte susitarti dėl abiem pusėms palankiausio laiko.

Daugiau informacijos rasite čia http://vestuviupartneris.lt/

(Perskaityta per mėnesį: 59, iš jų šiandien: 1.)