Namai

Spintos stumdomomis durimis Jūsų būstui: kodėl jos yra geriausias sprendimas

Įrengdami miegamąjį, vienas svarbiausių dalykų, į kurį reikia atsižvelgti, yra spintos. Jos ne tik vaidina didžiulį vaidmenį jūsų kambario išvaizdai, bet ir yra labai svarbūs kambario funkcijoms.

Spintos stumdomomis durimis yra vienas iš prabangiausių dizainų, kuriuos galite pasirinkti, geriausiai išnaudojant erdvę, kad sukurtumėte tobulai įrengtą miegamąjį, persirengimo kambarį ar įeinama drabužių spinta – jos taip pat atrodo nuostabiai. Išvardiname esminius privalumus, kuriuos suteikia šios spintos.

Daugiau vietos

Pagrindinis privalumas renkantis spintą su stumdomomis durimis – daugiau erdvės jūsų kambaryje, nes durys slysta iš vienos pusės į kitą, o ne atsidaro. Tai reiškia, kad jums nereikia atiduoti papildomų colių, kurių prireiktų tradicinėms durims atidaryti.

Dėl to jie idealiai tinka miegamajame, kur erdvės dažnai yra labai daug, todėl aplink lovą susidaro daugiau erdvės, takams ir tam, kad netrukdytų esamoms durų angoms. Tai suteikia daugiau erdvės darbui ir atveria daug daugiau galimybių pertvarkyti miegamąjį, todėl galėsite sukurti tobulą interjero išplanavimą neribodami durų atidarymo erdvės.

Dar geriau, kad mūsų spintos su stumdomomis durimis yra aptakios ir specialiai pagamintos pagal jūsų kambario dydį, kad erdvė aplink jas būtų maksimaliai padidinta.

Veidrodinės durys sukuria geriausią persirengimo kambarį

Ar yra kas nors prabangesnio už didelius, viso ilgio veidrodžius savo miegamajame? Užuot radę papildomos vietos laisvai pastatomiems ar sieniniams veidrodžiams, jūsų spintos stumdomomis durimis gali būti suprojektuotos kaip viso ilgio veidrodžiai. Tai suteikia jums tobulą persirengimo erdvę, taip pat atveria ir atspindi šviesą aplink kambarį, todėl jis jaučiasi dar erdvesnis.

Maksimaliai padidinkite savo saugojimo galimybes

Kadangi spintos stumdomomis durimis taupo erdvę patalpoje, galite ją išnaudoti išmaniau, palikdami daugiau vietos tam, kam iš tikrųjų norite spintos: saugojimui.

Pagal išmatavimus pagaminta spinta stumdomomis durimis taip pat reiškia, kad nė vienas colis erdvės nelieka nepanaudotas, todėl gausite maksimalų daiktų saugojimą, pritaikytą jūsų kambaryje. Tai taip pat reiškia, kad dizainas yra nuo grindų iki lubų, kai aplink drabužių spinta nėra švaistoma vietos – kitaip nei atskirai stovinčiose spintose.

Puikus dizainas moderniai išvaizdai

Šiuolaikinės, aptakios ir įmantrios spintos stumdomomis durimis sukuria šiuolaikišką išvaizdą dėl paslėptų takelių, kad galėtumėte lengvai slysti. Dizaino galimybės taip pat yra beveik neribotos, nes galite pasirinkti daugybę durų išvaizdų ir apdailos, kurios papildys ir paaukštins bet kokį interjero stilių – sklandžiai susiliejant su kambario dekoru arba kaip nuostabus dizaino pareiškimas.

(Perskaityta per mėnesį: 3, iš jų šiandien: 1.)