Pirkiniai

Sužadėtuvių žiedai – nauja pradžia

sužadėtuvių žiedaiSužadėtuvės – jausminga ir graži proga, kurios esminis atributas – sužadėtuvių žiedas. Juvelyrikos parduotuvių rinkoje labai daug, papuošalų pasirinkimas jose labai platus. Sužadėtuvių žiedai – viena paklausiausių prekių, kurios pasirinkimas priklauso nuo tokių veiksnių kaip finansinės galimybės, poreikiai, norimas padaryti įspūdis, skonio pojūtis ir pan.

Sužadėtuvių žiedai turi tam tikrą simboliką. Tai – naujo etapo pradžia, tarsi vartai į naują bendrą poros ateitį. Sužadėtuvių žiedas – tikros meilės ir atsidavimo simbolis.

Sužadėtuvių žiedai gali būti perkami parduotuvėse, o norintiems įsigyti pigiau – žiedai internetu bus labai puikus pasirinkimas.

Sužadėtuvių žiedų pasirinkimo galimybės

Sužadėtuvių žiedai kaina labai skiriasi. Kaina priklauso nuo prabos, aukso ar sidabro kiekio, kitų naudojamų medžiagų (pavyzdžiui, brangakmenių). Bene brangiausi yra sužadėtuvių žiedai su deimantais. Tokie sužadėtuvių žiedai gali kainuoti ir kelis tūkstančius, ir net kelias dešimtis tūkstančių litų ar dar daugiau.

Ne visoms merginoms ir moterims patinka geltono aukso spalva. O sužadėtuvių žiedai balto aukso žavi bene kiekvieną moterį, kadangi balto aukso žiedai spinduliuoja tyrumu, prabanga, šią spalvą daug lengviau priderinti prie kitų papuošalų ir apdarų. Tačiau balto aukso žiedeliai kainuoja ženkliai daugiau palyginti su geltono aukso žiedais. Jei finansinės galimybės to neleidžia, išeitis – sužadėtuvių žiedai sidabriniai. Sidabras – dvasingumą, jausmingumą ir tyrumą simbolizuojantis metalas, todėl puikiai tiks sužadėtuvių proga.

Sužadėtuvių žiedai internetu: ar verta?

Šiuos laikus drąsiai galime pavadinti technologijų amžiumi, o daugelis mūsų gyvenimo sričių persikelia į virtualią erdvę. Sparčiai klesti elektroninė komercija – internetu nusipirkti galima praktiškai viską. Žiedai internetu – taip pat ne išimtis. Sužadėtuvių žiedai internetu – tai būdas sutaupyti pinigų. Neverta nerimauti, kad sužadėtuvių žiedai internetu bus prastesnės kokybės nei pirkti parduotuvėje. Svarbiausia, kad pirktumėte specializuotoje parduotuvėje. Prieš tai galite pasidomėti ta elektronine parduotuve, paieškokite apie ją informacijos internete, atsiliepimų. Tai paprasta – paieškos sistemoje įrašykite „sužadėtuvių žiedai internetu“ ir gausite sąrašą elektroninės prekybos vietų. Pasirinkite patikimą. Galite įvesti paiešką „sužadėtuvių žiedai internetu akcija“, tokiu atveju iškart sistema išfiltruos prekybos vietas, kuriose žiedelį įsigysite pigiau. Sužadėtuvių žiedai akcija taikoma gana dažnai, ypač elektroninėse parduotuvėse.

Elektroninėje prekyboje veikia ir ne itin kokybiškus gaminius siūlančių prekybininkų, todėl ir svarbu pasidomėti jų veikla, prieš atliekant pirkimo veiksmą. Labai pigūs sužadėtuvių žiedai, tikėtina, gali būti ne iš aukso ar sidabro, o tik paauksuoti arba pasidabruoti. Todėl nesusiviliokite itin žema kaina.

Ant kurios rankos piršto maunamas sužadėtuvių žiedas?

Sužadėtuvių žiedai – ant kurios rankos beužmausite – nesuklysite. Anksčiau buvo priimta, kad vestuvinis žiedas nešiojamas ant dešinės rankos bevardžio piršto, kad sužadėtuvių žiedą buvo priimta mauti ant kairės rankos bevardžio. Dabar dažnai vestuvinis žiedas mūvimas ant kairės rankos bevardžio piršto, argumentuojant tuo, kad taip jis yra arčiau širdies, o sužadėtuvių žiedas tuomet maunamas ant dešinės rankos bevardžio.

Skirtumo tikrai nėra. Kai kurios moterys ir sužadėtuvių, ir vestuvinį žiedą nešioja drauge, ant vieno piršto. Jei Jūsų išrinktoji laikosi tokios pozicijos, tuomet sužadėtuvių žiedą vertėtų mauti ant tos rankos piršto, ant kurios ji nešios ir vestuvinį žiedą.

(Perskaityta per mėnesį: 312, iš jų šiandien: 1.)