Laisvalaikis

Vestuvės Jamaikoje

jamaikaŠvęsti savo vestuves užsienyje – tai nauja mada, kuri pastaruoju metu greitai skverbiasi į jaunavedžių gyvenimus. Dabar, kai kelionės atpigo ir vestuvių planuotoja gali keliauti kartu su jumis, atsirado tikrai šaunių variantų – yra kelios itin populiarios vietos, kur savo vestuves užsienyje renkasi švęsti ne tik eiliniai lietuviai, bet ir labai garsūs žmonės. Taigi, šiame straipsnyje mes pristatysime jums vestuves užsienyje, o konkrečiai – Jamaikoje. Pastaruoju metu tai vienos iš populiariausių vietų vestuvių švietimui.

Kuo ypatinga Jamaika?

Visų pirma, čia vestuves žmonės švenčia dėl tikrai nuostabios atmosferos. Turbūt daugelis Jamaiką įsivaizduoja kaip idealią vietą atsipalaiduoti – rami ir ritminga Bob Marley muzika niekur nedingo, nes legenda ir toliau gyvuoja, tad gulėti po palme, gerti skanų šventinį kokteilį ir klausytis nuostabios Regio muzikos jums tikrai patiks.

Tačiau, tai dar toli gražu ne viskas. Daugelis porų renkasi švęsti vestuves Jamaikoje ir dėl neįtikėtinai gražaus kraštovaizdžio. Ar žinojote, kad net keturis penktadalius šios šalies sudaro didingi kalnai? Taigi, paspoksoti kur tikrai bus. Be abejo, galėsite ir pasivaikščioti po kalnus, tačiau visuomet elkitės saugiai, nes ne visur galima vaikščioti nepatyrusiems ir prie šių kalnų nepripratusiems žmonėms, tada daugelyje vietų reikės ir gido paslaugų. Nepaisant to, čia tikrai rasite nuostabių paplūdimių ir vietelių, kuriose galėsite puikiai atsipalaiduoti tik dviese ir pasinerti į savo meilės guolį.

Jamaika išsiskiria dar ir tuo, kad čia dirba nemažai viešbučių, kurie specializuojasi ties vienu ir tuo pačiu dalyku – jaunavedžių priėmimu. Tai reiškia, kad jūs gausite iš karto ne tik vestuvių surengimo paslaugą, bet galėsite čia likti ir po vestuvių, taip švęsdami savo nuostabų medaus mėnesį. Čia dirba profesionalai, kurie turi daug patirties, todėl jūsų vestuvės užsienyje bus suruoštos tiesiog idealiai, o jus visur lydės nuostabi muzika ir nuoširdžios šypsenos. Jamaikoje galėsite pamatyti ir didingus kalnus, įdomią augmeniją, taip pat ir neįprastus gyvūnus. Čia vyksta nemažai ekskursijų visiems smalsuoliams.

Negana to, visi šioje šalyje supranta angliškai, tad susikalbėti čia bus tikrai lengva – jūsų norai bus išgirsti! Nepamirškite, kad Jamaika yra viena iš svetingiausių šalių visame pasaulyje, tad jūsų vestuvės užsienyje čia turėtų pavykti idealiai. Tai romantiška vieta, kurioje jūs galėsite išpildyti visas vienas kito fantazijas ir pasinerti į tobulą meilę ir atsidavimą vienas kitam.

Daugiau informacijos apie vestuvių planavimą ir vestuves užsienyje rasite www.meileslegendos.lt svetainėje.

(Perskaityta per mėnesį: 108, iš jų šiandien: 1.)