Laisvalaikis,  Paslaugos

Ką reikia žinoti apie vestuvių fotografavimą?

vestuvesVestuvių fotografavimas – tai menas, kaip ir pačios vestuvės. Juk norisi, kad tą dieną viskas spindėtų tobulumu. Iš tiesų, jūs galite to pasiekti – iš pradžių gali tekti nemažai dirbti, kad viskas būtų sustyguota idealiai, tačiau nepamirškite, kad vėliau, kai viskas bus suplanuota ir paruošta, gausite tikrai puikų atpildą – geriausią dieną jūsų gyvenime! Taigi, žinant tai, mes rekomenduotume jums pasiruošti vestuvėms kiek įmanoma anksčiau. Stresas būna tik tada, jeigu vestuvės jau visai ne už kalnų, o dar liko krūva darbų. Net jeigu pasiruošite vestuvėms pilnai jau dešimt mėnesių prieš šventimą, nuo to blogiau tikrai nebus – galėsite tinkamai pailsėti ir pasimėgauti savo švente.

Vestuvių fotografavimas yra labai svarbi vestuvių dalis. Juk tikra tiesa, kad norėsite gražiausias vestuvių akimirkas įamžinti į foto albumą, kurį po to nostalgiškai vartysite ir po metų, ir po dviejų. Vadinasi, vestuvių dieną prie jūsų turi dirbti profesionalus fotografas, gerai išmanantis savo darbą. Dabar gerą fotografą surasti nėra sunku, kadangi internete beveik kiekvienas fotografas viešina dalį savo darbų ir pristato naujus projektus, todėl kiekvienas žmogus gali pamatyti, ką fotografas sugeba ir taip išsirinkti.

Visgi, dabar labai dažnai vestuvių fotografas yra išsirenkamas ir pagal savo asmenybę. Taip yra todėl, kad kur kas jaukiau, jeigu galite su fotografu bendrauti geranoriškai, kaip su draugu. Jeigu fotografas per rimtas ir nėra labai komunikabilus, tuomet ir nuoširdžiai nusišypsoti prieš foto objektyvą gali būti gana sunku. Ką gi, turbūt nieko keisto, kad tendencija rinktis fotografą ne tik pagal atliktus darbus ir toliau auga.

Yra dalykų apie fotografavimą, kuriuos reikėtų žinoti jauniesiems taip pat – tuomet bus kur kas didesnė tikimybė, kad nuotraukos išeis tiesiog idealiai. Pavyzdžiui, jaunieji prieš vestuvių dieną turėtų gerai išsimiegoti, o dieną prieš tai negerti jokių alkoholinių gėrimų, nevalgyti labai riebaus maisto. Tai yra reikalinga tam, kad būtumėte energingi ir nuotraukose galėtumėte atsispindėti visu savo gražumu.

Taip pat svarbu žinoti kai ką ir pamergėms – būtų labai gerai, jeigu vestuvių dieną kartu nešiotumėtės ir šiek tiek pudros. Truputį pasipudruoti verta vien jau dėl to, kad nuotraukose veidas neatrodys spindintis, o tai reiškia, kad nereikės nuotraukų dirbtinai retušuoti – atrodysite fantastiškai ir taip.

Kai gersite šampaną po bažnytinės ceremonijos, pasirinkite tokią vietą, kuri atrodytų šventiškai. Pavyzdžiui, idealiai tiktų koks nors gražus parkelis su fontanu. Tikrai ne itin gerai, jeigu šampaną geriate kokiame nors automobilių parke – tai neatrodys šventiškai ir nuotraukos nebus tokios iškilmingos.

Kad būtų galima pagauti pačius gražiausius šventės momentus, jums nereikėtų skubėti ir leidžiant balandžius bei užmaunant žiedus. Tai turi būti romantiška ir graži ceremonija, kurios metu tiek vestuvių fotografuotojas, tiek ir visi svečiai nori pamatyti jūsų nuoširdžiausias šypsenas.

Jaunoji gali su savimi dienos metu turėti vėduoklę arba mažą skėtuką – skėtis padės ne tik nuo lietučio, tačiau ir nuo saulės kaitros, negana to, jis atrodys tikrai stilingai, tad laimėsite ir praktiškos naudos ir pademonstruosite savo unikalų stilių.

Kitame straipsnyje pateiksime daugiau patarimų, susijusių su vestuvių ceremonija ir vestuvių fotografavimu.

(Perskaityta per mėnesį: 48, iš jų šiandien: 1.)