Laisvalaikis

Kaip sutaupyti pinigų ir vis dar turėti daugybę pramogų

Galima linksmintis neišleidžiant daug pinigų. Yra daugybė vietų, į kurias galima nueiti neturint pinigų. Mūsų visuomenėje yra tiek daug dalykų, kuriuos galima tyrinėti, kad niekada nebus nuobodu ir nepritrūks idėjų. O jūsų piniginė ir banko sąskaita jums padėkos! Jei ieškote įdomių dalykų, kuriuos galėtumėte nuveikti, kai susitinkate su draugais, arba smagių dalykų, kuriuos galėtumėte nuveikti su vaikais, vaikinu, mergina, mama, sutuoktiniu ar bet kuriuo kitu žmogumi, šis sąrašas skirtas jums!

Tyrinėkite savo miestą kaip turistas

Ar tyrinėjote savo miestą taip, kaip tai darytumėte keliaudami? Greičiausiai ne. Yra tiek daug veiklos, už kurią nereikia mokėti pinigų. Tiesiog pasiimkite turistinį gidą ir pradėkite tyrinėti.

Eiti savanoriauti

Ar turite aistrą? Tada susiraskite vietos labdaros organizaciją, kurioje galėtumėte savanoriauti. Yra daugybė puikių organizacijų, kurios visada ieško papildomos pagalbos, kad galėtų pasiekti ir padėti kitiems.

Stebėti paukščius

Niekada nesate stebėję paukščių? Tuomet pasiimkite paukščių stebėjimo knygą iš vietinės bibliotekos ir įsitikinkite, kad sugebėsite atskirti paukščius ir sužinosite keletą naujų faktų.

Žaisti šachmatais

Tai klasikinis žaidimas, kurį žaisti turėtų išmokti kiekvienas. Be to, tai yra vienas geriausių nemokamų užsiėmimų be pinigų. Daugelyje miestų vietiniuose parkuose yra pilno dydžio šachmatų figūrų, todėl žaisti dar smagiau!

Apsilankykite slaugos namuose

Ieškote, kur eiti, kai neturite pinigų? Tuomet ieškokite artimiausių slaugos namų. Jų gyventojai visada ieško žmonių, su kuriais galėtų bendrauti. Užmezgę vieną ar du pokalbius, išeisite su aukso grynuoliais – gyvenimo pamokomis ir galimybe pasimokyti iš jų klaidų.

Išmokti naują kalbą

Naudodami daugybę šaunių programėlių ir svetainių galite patys išmokti kalbą. Galbūt jums tiesiog reikia atsinaujinti vidurinėje mokykloje įgytas žinias. Tuomet galite savanoriauti vietos bendruomenės centre ir praktikuotis!

Keliaukite į vietinę biblioteką

Tai geriausias būdas pradėti taupų gyvenimo būdą. Bibliotekose gausu nemokamų dalykų – knygų, muzikos, vaizdo įrašų, žaidimų ar renginių. Be to, galite rasti tiek fizinių, tiek skaitmeninių leidinių. Daugelyje bibliotekų dabar yra kūrėjų erdvės, sąveikos laboratorijos ir vaikų žaidimų erdvės.

Vietos renginių kalendorius

Kiekvienas miestas visus metus siūlo tam tikrą vietinę veiklą. Tiesiog pasižymėkite kalendoriuje. Šie renginiai puikiai tinka pabendrauti su draugais ir pasilinksminti vietoje.

Žaidimai internete

Nesvarbu, ar tai būtų boulingai, šaudyklės, galvosūkiai, internetiniai pramogų žaidimai per svetainę. Variantų yra begalė. Tai puikus užsiėmimas su draugais ir šeima.

Tyrinėkite gamtą

Grynas oras yra nuostabus mūsų organizmui. Be to, mūsų pasaulis pilnas veiklos, kuriai nereikia pinigų. Išeikite į lauką, tyrinėkite ir pažvelkite į aplinką nauju žvilgsniu. Jums nereikia daugybės įmantrios įrangos, kuri ateina į galvą, kai norite tyrinėti gamtą. Tiesiog išeikite į lauką ir sekite, kur jus veda kojos.

Apsilankyti muziejuje ar zoologijos sode

Daugelyje mažesnių muziejų ir zoologijos sodų įėjimas nemokamas. Norėdami aplankyti didžiuosius muziejus ir zoologijos sodus, apsilankykite jų interneto svetainėje ir sužinokite, kada jie siūlo nemokamas dienas.

Keliaukite po lankytinas vietas

Mūsų miestuose yra tiek daug gražių vietų, kurias galima apžiūrėti.

Žiūrėkite dokumentinį filmą

Tai gerai praleistas laisvas laikas. Dokumentinis filmas atvers jums akis įvairiems požiūriams ir perspektyvoms. Tai produktyvus laiko panaudojimas.

Ištrinkite nenaudojamas programas

Paimkite kelias akimirkas ir ištrinkite iš telefono nenaudojamas programėles. Tai padės padidinti telefono efektyvumą.

(Perskaityta per mėnesį: 5, iš jų šiandien: 1.)