Transportas

Transporto priežiūros paslaugos įmonėms. Ką reikia žinoti?

autoelektrikas klaipedaIeškote specialisto, kuris galėtų apžiūrėti jūsų transporto priemonės elektroniką? Tokiu atveju, jums reikėtų kreiptis į profesionalius meistrus, dirbančius tam tikruose servisuose. Didžiulė klaida būtų rinktis neaiškius pavienius asmenis, kurie paslaugas teikia nelegaliai. Patiki auto elektrikai gali pasiūlyti kokybiškas paslaugas ir darbų garantijas, o savamoksliai ir nelegaliai dirbantys meistrai gali sukelti netgi problemų. Norintiems išvengti nereikalingų išlaidų ir visokiausių nesklandumų rekomenduojama vengti kreipimosi į nelegaliai dirbančius specialistus. Pasak ekspertų, tai atneša daugiau nuostolių, nes darbai atliekami ne taip jau ir kokybiškai. Žinomuose servisuose paslaugos visada teikiamos atsakingai, o svarbiausia – darbams neretai suteikiama šiokia tokia garantija.

Ypač aktualu turėtų būti tai, jog kai kurie autoservisai savo paslaugas siūlo ne tik fiziniams asmenims, bet ir įmonėms. Paprastai kalbant, jeigu esate transporto srityje dirbanti bendrovė, kuriai reikalinga nuolatinė transporto priežiūra ir remontas, tikėtina, kad išleistumėte mažiau nei paprasti transporto priemonių savininkai. Jums reikėtų tik sudaryti ilgalaikę sutartį ir tiek. Žinoma, tokią galimybė sudaro ne visi autoservisai, tad čia jau reikės patiems plačiau pasidomėti kaip viskas vyksta.

Norint sudaryti ilgalaikę sutartį su autoservisu, pirmiausia reikia išsiaiškinti kurie bendradarbiauja su juridiniais asmenimis. Vieni servisai yra smulkūs, o kiti – gerokai didesni. Jeigu esate nemaža bendrovė, kuri turi daug transporto priemonių, tuomet teks šiek tiek laiko sugaišti ieškant patikimo partnerio.

Pabrėžtina, kad kai kurie autoservisai remontuoja tik lengvuosius automobilius, tad jeigu jūsų bendrovė turi dar ir sunkvežimius, tuomet servisų paieška gali būti kiek sudėtingesnė. Pirmiausia, turite suprasti, kad ne visuose servisuose teikiamos didelės apimties paslaugos. Tai reiškia, kad vienur gali būti atliekamos tik diagnostikos paslaugos, o kitur siūlomi ir remonto darbai. Radus servisą, kuriame būtų remontuojami visų tipų transporto priemonės, tiesiog reikės derinti detales dėl ilgalaikio bendradarbiavimo.

Įprastai įmonė turi nurodyti tikslią informaciją apie darbų apimtis. Sudarant sutartį, turėsite nurodyti kiek transporto priemonių teks aptarnauti. Taip pat teks nurodyti dažniausiai pasitaikančius gedimus. Tuomet autoservisas galės pateikti preliminarią kainą. Turėkite galvoje, kad sudarant ilgalaikę sutartį, dažniausiai klientas (bendrovė) įsipareigoja, kad mėnesį mokėti tam tikrą pinigų sumą, o autoservisas įsipareigoja atlikti nuolatinę transporto priemonių priežiūrą. Tiesiog sutartyje nurodomos visos sąlygos. Kaip bebūtų, galite sudaryti sutartį ir taip, jog remonto darbai būtų atlikti pirmiau, o pinigus sumokėsite vėliau. Čia jau viskas priklausys nuo jūsų gebėjimo derėtis dėl sąlygų.

Kaip ir fiziniams asmenims, taip ir bendrovėms siūloma transportą tikrinti reguliariai. Tai reiškia, kad jums reikėtų atlikti diagnostikos darbus tam tikru laiku. Transporto priemonės turi būti apžiūrimos periodiškai, nes tokiu būdu lengviau išvengsite nereikalingų išlaidų dėl nenumatytų gedimų. Ieškant serviso, tiesiog reikėtų ieškoti jo internete pagal tam tikrus paslaugų pavadinimus. Tarkime, jeigu Google sistemoje suvestumėte „autoelektrikas Klaipėda“, tuomet gautumėte servisų bei privačių asmenų pasiūlymus t.y. bus pateikiamos nuorodos, o tada jau reikės plačiau viskuo pasidomėti.

Pabrėžtina, kad autoservisus net ir įmonėms reikėtų rinktis pagal tam tikrus kriterijus. Bendrovėms rekomenduojama rinktis tas vietas, kuriose aptarnaujami ne tik lengvieji, bet ir sunkiasvorės transporto priemonės. Prieš sudarant sutartį, išsiaiškinkite kokie darbai gali būti atliekami. Taip pat svarbu išsiaiškinti kaip viskas vyktų su detalių keitimu gedimų atveju. Įmonėms taip pat neretai leidžiama pačioms įsigyti reikiamas dalis ir patiekti servisui. Tačiau, visada sudaroma galimybė tas dalis iš karot įsigyti vietoje. Tiesiog turite plačiau viskuo pasidomėti.

(Perskaityta per mėnesį: 19, iš jų šiandien: 1.)