Namai,  Pirkiniai

Tvirtinimo detalės Jūsų projektams: 4 patarimai, kad tarnautų dar geriau

Dažnai sulaukiame sunkių klausimų apie tvirtinimo detales. Tačiau kartais sulaukiame klausimų, kurie mums atrodo akivaizdūs, nes taip ilgai dirbame pramonėje. Sunku pasakyti, kada kažkas yra visuotinai žinoma arba tiesiog tai, ką žinome, nes dirbame pramonėje. Norėdami tai ištaisyti, mes susėdome ir nusprendėme pateikti veiksmingus patarimus, kaip naudoti tvirtinimo detales, kuriuose aprašomi kai kurie tvirtinimo elementų pagrindai. Tai informacija, kurią, mūsų nuomone, turėtų žinoti kiekvienas.

1. Nenaudokite nerūdijančio plieno šalia sūraus vandens

Sūrus vanduo ir tvirtinimo detalės prasta kompanija. Vanduo sukelia rūdis ir sutrumpina tvirtinimo detalių tarnavimo laiką. Norėdami tai ištaisyti, rekomenduojame naudoti nerūdijantį plieną, tačiau reikia naudoti tinkamos rūšies nerūdijantį plieną. Rekomenduojame naudoti tik 316 klasės nerūdijantį plieną dvidešimties mylių atstumu nuo sūraus vandens aplinkos. Priešingu atveju net ir kitų rūšių nerūdijančio plieno oksidacijos (rūdžių) rizika labai padidėja.

2. Ant nerūdijančio plieno tvirtinimo detalių visada naudokite tvirtinimo elementų tepalą

Nerūdijančio plieno tvirtinimo detalės turi nematomą dangą, dėl kurios jos mažiau oksiduojasi. Kompromisas yra tas, kad ši danga taip pat gali sukelti trintį tarp tvirtinimo detalių (veržlės ir varžto) montavimo metu. Kai šis įkaista, sriegiai užstringa ir iš tikrųjų gali suvirinti vienas prie kito. Tai procesas, žinomas kaip suvirinimas arba šaltas suvirinimas. Norėdami sumažinti tokią riziką, prieš montuodami tvirtinimo detales užtepkite nedideliu kiekiu tvirtinimo elementų tepalo. Tai ne tik atgrasys nuo pykinimo, bet ir gali padėti pailginti tvirtinimo detalių tarnavimo laiką.

3. Visada naudokite tinkamo dydžio atsuktuvą

Kaip žinote, atsuktuvai gali būti įvairių dydžių. Atrodo, kad šie dydžiai jums nėra labai svarbūs, tačiau tvirtinimo detalės skirtumas tarp tinkamai pritvirtintos ir laisvos pavaros gali reikšti, kad galva nulupta. Visada įsitikinkite, kad vairuotojas sėdi visiškai sėdėdamas pavaros įduboje. Jei tarp pavaros ir įdubos yra žaidimų erdvės, turite rasti tinkamo dydžio pavarą, nes priešingu atveju labai padidės rizika, kad ji bus pašalinta.

4. Niekada nenaudokite nerūdijančio plieno ir aliuminio kartu

Nerūdijantis plienas ir aliuminis yra metalai, kuriems būdingi labai specifiniai atvejai, kai juos galima naudoti kartu. Jei jie naudojami kartu netinkamai, tarp jų įvyks elektronų perdavimas, o tai gali pakenkti medžiagų vientisumui ir sukelti vadinamąją galvaninę koroziją. Lengviausias būdas išvengti galvaninės korozijos yra tiesiog naudoti tinkančias medžiagas.

(Perskaityta per mėnesį: 1, iš jų šiandien: 1.)